Ve sklepě s Markem Antošem

Do sklepa zavítal zakladatel společnosti Internet Info, serveru Lupa.cz a Dobrého webu a hlavním tématem nemohlo být nic jiného než vydávání internetového obsahu na českém internetu. Dozvěděli jsme se třeba, že Internet Info nebylo a není na prodej, nebo že by Lupa ráda oslovila mladší čtenáře.

Sám Antoš je prý trochu alergický na slovo startup, zajímalo nás tedy, jak to jde dohromady se startupovou sekcí na Lupě a plány na hledání mladých týmů, které by do Internet Infa přinesly čerstvý vítr. Bavili jsme se ale také o tom, kam směřují internetové diskuze pod články a jak je nejlépe moderovat. S ohledem na naše obvyklé zaměření jsme neopomenuli ani vliv sociálních sítí a řeč došla i na stav internetového marketingu v souvislosti s Dobrým webem.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ženy ve startupech – díl druhý

Svět startupů, IT a technologií obecně zůstává stále mužskou doménou. A za nás je to velká škoda, protože nejrychleji rostoucí trh si zaslouží ty nejšikovnější lidi a kolem poloviny šikovných lidí tvoří právě ženy. V druhém díle našeho seriálu o holkách, ženách a dámách české startupové scény jsme zpovídali tři CEOs tří začínajících českých projektů.