Ve sklepě s Markem Antošem

Do sklepa zavítal zakladatel společnosti Internet Info, serveru Lupa.cz a Dobrého webu a hlavním tématem nemohlo být nic jiného než vydávání internetového obsahu na českém internetu. Dozvěděli jsme se třeba, že Internet Info nebylo a není na prodej, nebo že by Lupa ráda oslovila mladší čtenáře.

Sám Antoš je prý trochu alergický na slovo startup, zajímalo nás tedy, jak to jde dohromady se startupovou sekcí na Lupě a plány na hledání mladých týmů, které by do Internet Infa přinesly čerstvý vítr. Bavili jsme se ale také o tom, kam směřují internetové diskuze pod články a jak je nejlépe moderovat. S ohledem na naše obvyklé zaměření jsme neopomenuli ani vliv sociálních sítí a řeč došla i na stav internetového marketingu v souvislosti s Dobrým webem.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Miss Internet

Co týden, to jeden zajímavý český startup. To je náplň nové rubriky Těchinternetů, v níž vám představíme aktuální projekty domácích průkopníků internetu. O své myšlenky a názory se navíc vždy podělí také trojice investorů. Vše odstartujeme facebookovou Miss Internet od zakladatele portálu Libimseti.cz Oldy Neubergera, příště se vám představí neméně zajímavá služba Fakturoid.