Ve sklepě s Janem Bartou

Nových generických domén se v praxi dočkáme nejdřív za dva roky, přinejmenším jedna už má ale českého zájemce. Vlastník statisíců domén Jan Barta je sice k novému modelu skeptický, s dalšími partnery je ale připraven investovat půl milionu dolarů do projektu volně dostupných domén pro třetí svět s koncovkou .free.

Domény se staly hlavní, nicméně zdaleka ne jedinou náplní našeho bohatého rozhovoru s Janem Bartou. Kromě povídání o novém typu adres došlo i na plány na slevovém trhu, kde Bartu podle jeho vlastních slov sice stále baví “battlit se” s Mitonem a chce zvyšovat podíl svůj na trhu agregátorů, s portálem SlevyDnes nicméně plánuje zejména expanzi do zahraničí, mimo jiné do Čechy stále oblíbenější Brazílie. A vůbec, jako obvykle má velmi smělé investiční a finanční plány v mnoha ohledech…

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Video: Adam Kurzok a Rado Grežo na Startupcampu

Startupcamp se v Praze konal již potřetí a dvojice svižných prezentací (poprvé se vešly do limitu) se tentokrát ujali Adam Kurzok, zakladatel a nedávný prodejce Pizzatime, a Radovan Andrej Grežo, zakladatel Startupcampu na Slovensku. Adamova přímočará prezentace se bezpochyby bude hodit všem, kdo vidí budoucnost své firmy v prodeji, a Rado za nás zase hezky shrnul, co je Startupcamp zač, proč existuje a proč má smysl se ho účastnit.