Ve sklepě s Janem Bartou

Nových generických domén se v praxi dočkáme nejdřív za dva roky, přinejmenším jedna už má ale českého zájemce. Vlastník statisíců domén Jan Barta je sice k novému modelu skeptický, s dalšími partnery je ale připraven investovat půl milionu dolarů do projektu volně dostupných domén pro třetí svět s koncovkou .free.

Domény se staly hlavní, nicméně zdaleka ne jedinou náplní našeho bohatého rozhovoru s Janem Bartou. Kromě povídání o novém typu adres došlo i na plány na slevovém trhu, kde Bartu podle jeho vlastních slov sice stále baví “battlit se” s Mitonem a chce zvyšovat podíl svůj na trhu agregátorů, s portálem SlevyDnes nicméně plánuje zejména expanzi do zahraničí, mimo jiné do Čechy stále oblíbenější Brazílie. A vůbec, jako obvykle má velmi smělé investiční a finanční plány v mnoha ohledech…

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

To nejlepší z LeWeb pohledem Zdeňka Cendry

LeWeb je konference, která bude mít rozpočet řádově ke třem milionům eur na jeden ročník, každý rok je vyprodaná a každý rok zpřístupní veškerý obsah živě na YouTube a ve stejný den konference i veškeré záznamy. Letos nabídla (jako již tradičně) excelentní organizaci a program o budoucnosti webu pro 3500 návštěvníků ze 75 států světa.