Ve sklepě s Davidem Beškou

Jsem rád za každou aktivitu, která lidi nutí dělat něco jiného než voloviny – i když z toho třeba nebude Facebook 2. Tak by se dal shrnout celkově optimistický pohled Davida Bešky, kterého slovo “startup” stále nezačalo iritovat, na českou startupovou scénu. Mentor StartupYardu, Mini SeedCampu a brzy i dalších programů byl dalším hostem našeho sklepa.

Bez Davida Bešky (viz například Beska.cz) se v poslední době alespoň zdánlivě neobejde žádný český program pro startupy a nyní začíná pokukovat i po zahraničí. Mentoring a obecně startupy v Česku jsme tak mohli zevrubně probrat z hlediska jejich pracovní morálky či ochoty naslouchat, zjistili jsme, že jedním z klíčových výstupů z účasti v akcelerátoru je pokora, a popovídali jsme si i o smyslu veškerého toho startupování.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Podzimní API Mashup Contest láká vývojáře z Česka

Máte internetový projekt, který mixuje API? Potřebujete mentora, který vám poradí s marketingem? Chcete se zviditelnit a váš projekt rozvinout? Přihlašte ho do soutěže API Mashup Contest do konce listopadu. Dostanete zpětnou vazbu od poroty složené ze zkušených hráčů na evropské internetové scéně.
Přečtěte si více

Táňa, Heidi, Katy a youtuberka Petra LovelyHair: Takhle funguje svět celebrit, o kterém možná nevíte

Petra je blogerkou a youtuberkou, která nezapadne. Je oficiálně Beauty blogerkou ČR posledních dvou let, pracovně se viděla nebo vídá s Táňou Kuchařovou, Heidi Klum i Katy Perry. YouTube je pro ni prý neskutečný relax a v podpisu mailu má celkem pět odkazů na své sociální sítě a blogy. A pak teprve e-mailovou adresu. Jestli jste o ní ještě neslyšeli, nemůžete o sobě tvrdit, že se vyznáte v online světě.