Ve čtvrtek si můžete popovídat o podnikání a lean přístupu s Lukasem Fittlem

Hned dvě příležitosti budete mít ve čtvrtek 28. března k tomu, abyste v Praze setkali s předním propagátorem Lean Startup metodiky a zakladatelem několika úspěšných internetových společností, Lukasem Fittlem z Rakouska. Odpoledne vystoupí s přednáškou na téma pivotování v Locus Workspace, večer bude hostem studentského eClubu.

Lukas Fittl je nejen odborník na problematiku Lean Startup, ale hlavně zakladatel několika úspěšných internetových společností jako jsou Spark 59, Efficient Cloud Ltd., soup.io a další. Tématem jeho čtvrteční přednášky v eClubu ČVUT budou internetové metriky – praktické rady, jak odhadnout velikost trhu, jak vytěžit co nejvíce informací s co nejnižší chybovostí, jak nejlépe využít služeb Google Analytics, AdWords či Facebook s omezeným rozpočtem, případně jak efektivně použít různé nástroje pro komunikaci se zákazníky, např. mailing listy, MailChimp, marketingové strategie a podobně. Po přednášce bude následovat networking.

“Jsem rád, že se nám pro eClub podařilo sehnat hosta, jakým je Lukas Fittl. Zahraniční přednášející mohou velmi pomoci našim studentům s tím, aby dokázali svůj produkt prodat i za hranicemi České republiky, což je pro byznys v globálním měřítku 21. století zcela klíčové. Osobně se na přednášku a setkání s Lukasem velice těším, neboť jeho nápady jsou stejně strhující jako jeho veřejná vystoupení,” říká zakladatel eClubu Honza Šedivý. Přednáška začíná v 18.30 v prostoru Era svět.

Pokud ale budete mít čas i odpoledne, můžete už od dvou stihnout ještě přednášku na téma pivotování a dalších lean technik v Locus Workspace, která proběhne v rámci Prague Entrepreneurs Meetup Group.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Startup Live na podzim zamíří do Prahy a Bratislavy

Třídenní startupový maraton pořádaný pod evropskou značkou Startup Live se na konci září přesune do Prahy a v půlce října do Bratislavy. Půjde navíc o hezkou ukázku spolupráce české a slovenské startup scény, obě události totiž připravují organizátoři společnými silami a rozhodli se je také propagovat společně.