V úterý můžete sledovat české pitche před investory z USA

O místa na třídenním pražském bootcampu s americkými podnikateli a investory se v úterý utká necelá dvacítka českých startupů. Jejich prezentace budou do Spojených států přenášeny online z Prahy a Brna, vy se ale můžete přijít v obou městech podívat živě, pokud vás zajímá, co na sebe jednotlivé týmy prozradí, nebo to, jakou zpětnou vazbu ke svým projektům a prezentacím dostanou.

Celkem 18 českých týmů předstoupí s krátkou prezentací před mentory ze Silicon Valley v úterý 9. října od 16:30. Pro třídenní Silicon Valley Startup Camp, kde se setkají i s týmy z dalších evropských zemí, nakonec bude vybráno sedm z nich a jednomu dalšímu na místě udělí divokou kartu Jihomoravské inovační centrum. Další projekt již byl vybrán v rámci prvního pražského Startupcampu, stal se jím vítěz Startup Show BIG Launcher, a poslední desátý tým nominuje Technologické centrum v Hradci Králové.

Samotný bootcamp pak proběhne Praze ve dnech 20. až 22. října. Jde o velmi intenzivní praktický workshop, který se skládá nejen z přednášek a školení, ale zahrnuje také individuální mentoring a tréninky správné prezentace investorům. Závěr akce patří prezentacím před čtyřmi vybranými investory, které mohou lokální startupy přesvědčit o svých kvalitách. Nejlepší tři společnosti získají dvouměsíční pobyt v inkubátoru v Silicon Valley a bezplatné poradenství.

  • Kdy? V úterý 9. října! Registrace od 16:30, start v 17:00.
  • Kam v Praze? Technologické inovační centrum ČKD, Lisabonská 4.
  • Kam v Brně? Jihomoravské inovační centrum, U Vodárny 2.
  • Jak se přihlásit jako divák? Skrze tento formulář.

Investory zastoupí Antonio J. Espinosa, Steve Adelman, Patrina Mack, Alfredo Coppola a Chris Burry. Z českých projektů budou prezentovat Takeplace, Tripomatic, ArisCAT, Reservio, CaverSoft, Adashee, Futurelytics, Train It Up, CloudTeq, Aircus, Funscrum, Corrupt Tour, ManagementMania, Telmed, Visibility Digital, Bawadu, ShareSpace a Druidly.

Pro další užitečné informace o této akci i ostatních aktivitách americké organizace US MAC doporučujeme náš rozhovor s Chrisem Burrym a také nedávný článek Poradci z Valley objevili Prahu. Co nabízí startupům a andělům?

 

Total
0
Shares
Další články