V létě pomůže začínajícím firmám SummerStart od StartupYardu

Šest týdnů stráví společně až 20 technologických podnikatelů a vývojářů v letním programu SummerStart, který pořádá pražský akcelerátor StartupYard. Zaměří se hlavně na začínající firmy, které na podzim chtějí spustit své služby. Pomůžou jim s tím desítky internetových podnikatelů.

Letní SummerStart je určen pro projekty ve fázi nápadu, rozjezdu nebo i menší již založené firmy. “Hledáme hlavně nově sestavené týmy, které chtějí přes léto připravit nové služby s pomocí desítek internetových podnikatelů, kteří jim budou pravidelně radit. SummerStart jsme postavili jako odlehčenou variantu akceleračního programu, do firem neinvestujeme ani si nebereme obchodní podíl, je to hlavně o pomoci několika novým projektům k rychlém startu,” říká Lenka Kučerová ze StartupYardu.

Oborově bude SummerStart zejména pro projekty z e-commerce, internetové a mobilní aplikace, software a media. Program bude probíhat převážně v češtině s několika anglicky mluvícími mentory. A jak to celé bude probíhat?

  • 10. července – konec přihlášek
  • 22 července – start
  • první týden – každodenní workshopy, semináře a mentoring zaměřené na rychlý start
  • dalších pět týdnů – práce s jedním dnem mentoringu
  • 29. srpna – prezentace projektů

Další informace na www.startupyard.cz/summer, přihlášky na bit.ly/summer_start.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

ScreenReach umí propojit televizi (značky) se smartphony (zákazníci)

Nevyhnutelná proměna televizního sledování je už nějaký čas na spadnutí. Už teď se na ní podílí zejména online sledování a aplikace, které zvyšují interaktivitu a ze sledování televize dělají společenskou událost. Nejnovějším startupem na tomto poli je i ScreenReach, služba kombinující televizi s možností interaktivně soutěžit přes telefon.