V létě pomůže začínajícím firmám SummerStart od StartupYardu

Šest týdnů stráví společně až 20 technologických podnikatelů a vývojářů v letním programu SummerStart, který pořádá pražský akcelerátor StartupYard. Zaměří se hlavně na začínající firmy, které na podzim chtějí spustit své služby. Pomůžou jim s tím desítky internetových podnikatelů.

Letní SummerStart je určen pro projekty ve fázi nápadu, rozjezdu nebo i menší již založené firmy. “Hledáme hlavně nově sestavené týmy, které chtějí přes léto připravit nové služby s pomocí desítek internetových podnikatelů, kteří jim budou pravidelně radit. SummerStart jsme postavili jako odlehčenou variantu akceleračního programu, do firem neinvestujeme ani si nebereme obchodní podíl, je to hlavně o pomoci několika novým projektům k rychlém startu,” říká Lenka Kučerová ze StartupYardu.

Oborově bude SummerStart zejména pro projekty z e-commerce, internetové a mobilní aplikace, software a media. Program bude probíhat převážně v češtině s několika anglicky mluvícími mentory. A jak to celé bude probíhat?

  • 10. července – konec přihlášek
  • 22 července – start
  • první týden – každodenní workshopy, semináře a mentoring zaměřené na rychlý start
  • dalších pět týdnů – práce s jedním dnem mentoringu
  • 29. srpna – prezentace projektů

Další informace na www.startupyard.cz/summer, přihlášky na bit.ly/summer_start.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak souvisí hřbitov Google služeb a český Flowreader (infografika)

Pokud jste dinosauři jako my a používáte zastaralé služby jako RSS, víte, že dnes je úplně poslední den, kdy si můžete užít Google Reader. Společnost WordStream při této příležitosti připravila shrnující infografiku o všech službách, které kdy v minulosti Google zavřel. Ale jak už to tak bývá, když něco končí, otevírá se příležitost pro jiné.