V hromadných nákupech startují akvizice, HyperSlevy.cz už mají kupce

Společnost HyperMedia dnes prostřednictvím tiskové zprávy oznámila nákup internetových portálů HyperSlevy a HyperZboží. Oba portály teď čeká změna designu a rozšíření služeb.

Prodej portálu pro hromadné nakupování hyperslevy.cz je jednou z prvních potvrzených akvizic na českém crowdshoppingovém trhu, který se zrodil teprve před několika měsíci a nyní pokračuje v bouřlivé expanzi. Mluví se nicméně hned o několika dalších rozjednaných akvizicích s tím, jak svou pozici na přeplněném trhu upevňují velcí hráči. Roste také zájem zavedených mediálních domů a dalších významných společností.

Hyperzbozi.cz pak konkuruje serverům jako Heureka.cz nebo Zbozi.cz. Sdružuje nabídku více než šesti tisíc internetových obchodů a umožňuje srovnávat ceny více než 18 milionů kusů zboží od elektroniky až po automobily. Měsíční návštěvnost portálu se pohybuje kolem 470 tisíc. “V současné chvíli připravujeme změnu vzhledu obou portálů a rozšíření funkcí tak, aby se oba projekty maximálně začlenily do našeho celkového portfolia,” uvedl výkonný ředitel HyperMedia Petr Beneš.

HyperMedia provozuje celkem 17 portálů, mimo jiné inzertní server HyperInzerce.cz, HyperReality.cz, HyperBydleni.cz a další tematické weby. Aktuální měsíční návštěvnost všech portálů společnosti je více než 1,3 milionu uživatelů a jejich počet se má díky akvizici významně navýšit.

Via ČTK

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Startuje vzdělávací program iCollege. Naučí podnikat online

iCollege je unikátní tříměsíční výukový program a zájemci mohou své přihlášky do prvního běhu zasílat už nyní. Výuka bude probíhat v osmi sobotních tematických blocích na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze. Na podzim letošního roku se otevře jedna třída se dvaceti studenty, na jaře příštího roku organizátoři plánují přijmout čtyřicet studentů do dvou tříd, kterým se dostane vzdělání pro podnikání na internetu.