Užijte si přímý přenos z TED včetně afterparty v 360° Bar & Lounge

Přijďte i vy nasát atmosféru inspirace a podívat se na živý přenos ze světové konference TED 2013: The Young. The Wise. The Undiscovered. Organizátoři připravili nejbohatší program v historii TEDu a čekají na vás jedineční řečníci z celého světa. Mladí. Zkušení. Neobjevení. Akce proběhne v Praze přesně za dva týdny.

TEDxLive je rozšířením u nás již dobře známého formátu inspirativních přednášek TEDx, které nezisková organizace TED spustila v roce 2010. Jedná se o akci, která přináší živý přenos z konferencí TED a umožňuje nadšencům po celém světě zažít atmosféru těchto celosvětově známých konferencí. TEDxLive konference jsou přenášeny simultálně ve více zemích světa a mohou hostit i živé řečníky.

Akce je naplánována na 27.února od 17 hodin v úžasných prostorách 360° Bar & Lounge (Panská 9, Praha). Vstup je zdarma, po 20. hodine za 50 korun. Samotná konference TED probíhá v pěti dnech a celkově je rozdělena do dvanácti bloků, na akci budou streamovány dva z nich – čtvrtý blok Disrupt! a pátý Dream!

Promítání bude prvním zahřívacím kolem před letošním TEDx Prague, který je plánován na 25. května. Před hlavní akci bychom se tak měli dočkat několika menších eventů, mimo jiné i osvědčeného promítání nejzajímavějších vystoupení v kině pod značkou TEDx Cinema.

Program večera

17:00 – 17:30 … přivítání a úvod organizátorů
17:30 – 19:15 … živý přenos bloku Disrupt! (A.Parvin, D.Hillis, Black, L.Perkes, L.Bolin, A.Palmer, L.Lessig)
19:15 – 20:00 … přestávka, intro do TEDu a TEDxu
20:00 – 21:00 … živý přenost bloku Dream! (Rich+T.Talauega, E.Musk, M.J.Jepsen, T. Wilson)
21:30 – 03:00 … afterparty a soutěž o lístek na TEDxPrague 2013

Total
0
Shares
Další články