Už tuhle neděli: Startupcamp s “klukem ze Stanfordu” Petrem Johanesem

Skvělý host, zajímavé pitche a originální prostor. Letní Startupcamp byste určitě neměli minout, hlavně ale dorazte na správnou adresu! Pivo zdarma a vybraná společnost vám budou odměnou.

Devátý celkově a první letní pražský Startupcamp se uskuteční v neděli 4. srpna od 18 hodin, a pozor, tentokrát ve FUSION BARu (Panská 9). Odstartujeme rozhovorem s Petrem Johanesem, investorem, inovátorem a lektorem. Petr na Stanfordu nejen studoval, ale také pracoval jako výzkumník. A při tom ještě jen tak mimochodem zvládal pracovat i pro VC fond Khosla Ventures. Nyní je mentorem StartupYardu a velmi vítanou posilou pro místní ekosystém, kde se chce aktivně angažovat.

V tradiční startupové přehlídce se potom formou tříminutových pitchů představí výběr projektů z pražské Wayry: Networker, TrashOut, BIG Launcher a WOPPA. Za piva zdarma, která nám určitě pomůžete zkonzumovat v rámci následného networkingu s Petrem i dalšími návštěvníky, děkujeme Seznamu, Techsquare a Martinu Demigerovi.

Účast nezapomeňte potvrdit na Facebooku, ať víme, s kým počítat. Tak v neděli čau!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Codasip získal 2,8 milionu dolarů, většinu od Credo Ventures

Fond Credo Ventures podpořil investicí další univerzitní spin-off. Spolu se soukromými ko-investory, mezi něž patří Eduard Kučera (Avast), Dušan Šenkypl (ePojisteni) či Karel Obluk (AVG), získal za 2,8 milionu dolarů podíl 30 % ve společnosti Codasip. Získané prostředky jí mají pomoci rozšířit technologii ASIP do běžné praxe a dále podpoří mezinárodní expanzi.