Utkejte se v Berlíně o 30 tisíc eur. Poslední registrace na hy!

V rámci série technologických eventů hy! proběhne také pitchovací soutěž, kde mohou startupy získat až 30 tisíc eur, cestu do Silicon Valley, mediální pokrytí, konzultace s významnými podnikateli a investory, například se spoluzakladateli YouTube či General Assembly, a další. Ale pozor, deadline pro přihlášky je už v neděli 12. května.

Startupová soutěž hy! je součástí seriálu akcí, který má za cíl propojovat globální startupovou komunitu a jako základna mu slouží právě živoucí komunita v Berlíně. Samotná událost proběhne 2. června a přihlašovat se lze do neděle na této stránce. Vybrané projekty dostanou také široké možnosti networkingu se zástupci médií, inovátory, investory či politiky.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pražská Wayra si v květnu vybere z dvaceti nejlepších projektů, startuje v červnu

Globální startupový akcelerátor Wayra už zná adresu své pražské pobočky - sídlit bude na Václavském náměstí. Týmy do svého prvního českého běhu vybere po menším zpoždění oproti původním plánům v květnu a naplno pracovat by měly začít během června. Nejvíc projektů je z Česka, nechybí ale ani zájemci z mnoha dalších zemí.