Slovenský inkubátor RubixLab rozdělí milion eur na rozjezd podnikání a přihlášky bere do pátku

Už během února se startupy z celého světa utkají o investici a místo v novém slovenském inkubátoru RubixLab. Ten se představil v prosinci loňského roku a teď už nabírá konkrétní podobu.

Už během února se startupy z celého světa utkají o investici a místo v novém slovenském inkubátoru RubixLab. Ten se představil v prosinci loňského roku a teď už nabírá konkrétní podobu.

Do pátku 6. února mohou zájemci podávat své přihlášky a tím získat šanci se v RubixLab usadit. Už během měsíce si inkubátor pozve vybrané projekty na závěrečný pitch, který rozhodne o tom, kdo pomoc získá.

V RubixLab opravdu nezahálejí. Slovenský inkubátor začal teprve v prosinci, už během února ale bude jasné, kdo v něm dostane šanci. RubixLab už má dokonce i vizualizace, které ukazují, jak budou jeho prostory vypadat. Moderní design s atraktivními odpočinkovými a společenskými zónami included samozřejmě… Inkubátor sídlí v Bratislavě, nedaleko Zimního stadionu Ondřeje Nepely.

25

RubixLab nechce být jenom dalším lokálním inkubátorem, proto se otevírá startupům z celého světa. O milión eur se tak utkají firmy nejen z Evropy, ale také Asie a Afriky. Všechny přitom mají ambice zaujmout na celosvětovém trhu. RubixLab slibuje, že rady začínajícím týmů budou poskytovat špičkoví patroni jako třeba Martin Hauge ze skandinávského fondu Creandum nebo Yoava Ben-Ari z Google Ventures.

„Markovi Zámečníkovi a Dušanovi Duffkovi z RubixLabu se podařilo dát dohromady skutečně zajímavé lidi a je velká šance, že některý ze zapojených projektů nabere světový rozměr. To je hlavní důvod, který mě přesvědčil abych vstoupil do projektu jako jeden z investorů,“ objasnil své nadšení pro bratislavský inkubátor investor Michal Suchoba.

32

Než se vše rozjede na plné obrátky, pokračuje RubixLab v intenzivních jednáních s potenciálními partnery. Má jít například o největší společnosti z IT branže. Sám inkubátor tak jasně ukazuje, jak intenzivní je práce na startupovém poli. Pokud se k tomuto rychlému tempu chcete přidat a získat možnost vyrůst v projekt světových rozměrů, navštivte stránky rubixlab.com/upload, kde můžete svůj projekt přihlásit.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Martin Kasa bude hostem letošního posledního streamovaného eClubu

Čtvrtý ročník eClubu navázal na úspěch streamování zajímavých přednášek i do dalších vysokých škol v Česku. Hostem poslední letošní živě přenášené besedy bude Martin Kasa, úspěšný podnikatel, investor a mentor v oblasti elektronického obchodování. Interaktivní seminář se uskuteční v pondělí 26. listopadu od 18 hodin v pražském HUBu.