Usertech se oficiálně krátí na U+, divize naopak rozšiřuje

Startup studiu Usertech už byl jeho název těsný. Stává se firmou s názvem U+, rozšiřuje divize o U+Design a U+Cloud.

Rosteme na českém i americkém trhu a název Usertech pro nás začal být zejména v USA omezující. U+ mnohem lépe reprezentuje naše služby jak klientům, tak dovnitř do dnes již 90členného týmu, říká o nové identitě Jan Beránek, zakladatel a CEO firmy. Výhodou je, že brand U+ používáme ve vizuální podobě přes tři roky. Největší změnou je tak náš nový web na jednopísmenné doméně u.plusdoplňuje.

Technologická divize U+Cloud nabízí kompletní správu Amazon Web Services. „V Americe stavíme startupy přímo na AWS, v Česku na něj migrujeme stávající klienty, vysvětluje Beránek jeho důležitost. U+Design jsou pak reakcí na rostoucí poptávky v nevývojové části projektů. Jeho klienti jsou i značky, které nemají ambici stavět rovnou startupy, jedna ze zakázek směřovala třeba do českého T-Mobilu.

U+ pomáhá českým startupům třeba i dostat se do New Yorku. Přečtěte si rozhovor s Honzou Friedem, který tamní pobočku vede.

U+ se podílelo na více než 40 startupových projektech. Mezi nimi jsou například finanční služba Sečteno či poradenská služba Autotým. V divizi U+Ventures zároveň vyvíjí vlastní startupy – například eHotel, Traffika, LensID, James, SingleCase nebo americký startup Igluu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

ScreenReach umí propojit televizi (značky) se smartphony (zákazníci)

Nevyhnutelná proměna televizního sledování je už nějaký čas na spadnutí. Už teď se na ní podílí zejména online sledování a aplikace, které zvyšují interaktivitu a ze sledování televize dělají společenskou událost. Nejnovějším startupem na tomto poli je i ScreenReach, služba kombinující televizi s možností interaktivně soutěžit přes telefon.