Usertech se oficiálně krátí na U+, divize naopak rozšiřuje

Startup studiu Usertech už byl jeho název těsný. Stává se firmou s názvem U+, rozšiřuje divize o U+Design a U+Cloud.

Rosteme na českém i americkém trhu a název Usertech pro nás začal být zejména v USA omezující. U+ mnohem lépe reprezentuje naše služby jak klientům, tak dovnitř do dnes již 90členného týmu, říká o nové identitě Jan Beránek, zakladatel a CEO firmy. Výhodou je, že brand U+ používáme ve vizuální podobě přes tři roky. Největší změnou je tak náš nový web na jednopísmenné doméně u.plusdoplňuje.

Technologická divize U+Cloud nabízí kompletní správu Amazon Web Services. „V Americe stavíme startupy přímo na AWS, v Česku na něj migrujeme stávající klienty, vysvětluje Beránek jeho důležitost. U+Design jsou pak reakcí na rostoucí poptávky v nevývojové části projektů. Jeho klienti jsou i značky, které nemají ambici stavět rovnou startupy, jedna ze zakázek směřovala třeba do českého T-Mobilu.

U+ pomáhá českým startupům třeba i dostat se do New Yorku. Přečtěte si rozhovor s Honzou Friedem, který tamní pobočku vede.

U+ se podílelo na více než 40 startupových projektech. Mezi nimi jsou například finanční služba Sečteno či poradenská služba Autotým. V divizi U+Ventures zároveň vyvíjí vlastní startupy – například eHotel, Traffika, LensID, James, SingleCase nebo americký startup Igluu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Startup Fest začíná, může vás dostat i do Valley

Program prvního českého Startup Festu už se téměř naplnil a obsahuje i pár specialit. Kromě třídenního Startup Live, nejrůznějších projekcí, slavnostních otevření a setkání s investory se odehraje také první pražský Startupcamp, kde se projekty mohou utkat o divokou kartu na účast v Silicon Valley StartupCampu. A skoro všude se zadarmo nejen dostanete, ale i napijete.