Uquery: vyhledávácí engine pro iPhone aplikace

Hledání nových aplikací přes iTunes může být pomalé a neohrabané. Jestliže nevíte víceméně přesně, co hledáte, zdržíte se klidně i delší chvíli. Řešení přináší startup Uquery.

Uquery je k dnešnímu dni spuštěný vyhledávač pro iPhone aplikace, který by se rád stal ve svém oboru stejně dominantním hráčem, jakým je obecně Google. Z prvních dojmů je třeba uznat, že si nevede vůbec špatně. Rychlost vyhledávání je blesková a možnost jednoduchého filtrování výsledků funguje přesně, jak by měla.

Prozatím jedinou nevýhodou, kterou lze na uquery spatřovat, je nedostatek informací o aplikacích. Samozřejmě se o aplikaci dozvíte dostatek, ale narozdíl od oficiálního iTunes App Store nevidíte uživatelské komentáře ani jejich hvězdičkové hodnocení. Když však vynecháme tento problém, působí Uquery opravdu slibně.

Jaké jsou vaše zkušenosti s vyhledáváním na App Store? Využijete alternativu v podobě Uquery? Dejte nám vědět v komentářích.

Uquery

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Graffiti Walls

Již přibližně rok připravovaná služba Graffiti Walls se podobně jako třeba projekt Moredays řadí mezi ty, které člověka od počátku zaujmou hlavně designem. Vizuální stránka je ale v tomto případě zároveň i podstatou obsahu - cílem je vybudovat celosvětovou galerii pouličního umění, mapu legálních ploch i přehled užitečných obchodů.