Uber v Česku má nového šéfa, je jím Tomáš Peťovský z Googlu

Přepravní firmu Uber v Česku a na Slovensku povede nový generální ředitel Tomáš Peťovský. Do Uberu přichází z Googlu, kde se posledních šest let na vedoucích obchodních pozicích věnoval klientům z oblasti maloobchodu, automobilového průmyslu a financí. V Uberu má za úkol zajistit další rozvoj a růst.

Česko a Slovensko jsou pro Uber jedny z nejdůležitějších trhů v regionu střední a východní Evropy. Na příkladu Uberu obyvatelé Prahy a Bratislavy jasně ukázali, že oceňují inovativní řešení a dokážou je vzít rychle za své. Uber jim přinesl novou možnost, jak se pohybovat po městě bezpečně a pohodlně. V ruku v ruce s neustále rostoucí poptávkou bych chtěl na oba trhy přinést další nová zajímavé řešení v rámci platformy Uber, říká Tomáš Peťovský, nový šéf českého a slovenského Uberu.

Tomáš Peťovský
Tomáš Peťovský, nový generální ředitel Uberu pro Česko a Slovensko

Úkolem nového generálního ředitele je zajistit další rozvoj a růst, prohloubit spolupráci a dialog s obchodními partnery, odbornými organizacemi a veřejnou správou. „Mojí vizí je aby byl Uber pro všechny, kteří se potřebují dostat z bodu A do bodu B přirozenou a zároveň první volbou, stejně jako když pro hledání na internetu automaticky využíváme služby Google,dodává Peťovský, který sám sebe označuje za technologického nadšence.

Tomáši Peťovskému je 32 let. Od roku 2009 pracoval v evropské centrále Googlu v Irsku, kde měl jako Senior Associate na starosti prodej produktů, konzultační služby klientům a reklamní politiku v regionu střední a východní Evropy. V roce 2012 se vrátil na Slovensko na pozici Industry Manager, na které se mimo jiné podílel na vybudování obchodních vtahů Google s šesti z deseti největších klientů v zemi a poskytoval poradenství v oblasti marketingu a on-line prodeje. Vystudoval pražskou VŠE a získal MBA na manažerské škole INSEAD v Singapuru a Francii.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Czech Global Startups se představují veřejnosti

Seznam českých globálních webových startupů začíná být kompletní a tak nastal čas nově utvořenou platformu Czech Global Startups představit hezky zblízka. Kromě spuštění první verze webu se chceme podělit také o to, co se od nás vlastně dá v dohledné době čekat, jak pokračuje spolupráce českých startupů a k čemu bude celý nápad sloužit do budoucna.