Týden podpory podnikání začíná v pondělí. V Praze, Brně a Ostravě

Největší světová událost věnovaná podpoře podnikání se letos poprvé uskuteční i v Česku. V rámci Global Entrepreneurship Week proběhne celá řada akcí zaměřená především na vstup do globálního byznysu, který si místní startupy teprve ošahávají.

V rámci tematického týdne bude prezentováno vybraných dvacítka nadějných startupů a mladých českých firem. Aktivity GEW podporuje celá řada významných osobností. A to včetně Baracka Obamy, Billa a Hillary Clintonových, prince Charlese nebo Richarda Bransona nebo Bona Voxe.

Letos poprvé bude do celé akce zapojena i startupová komunita v Česku. Týden podnikání bude navíc probíhat se koná pod záštitou ministrů průmyslu a školství. Program je opravdu nabitý, takže si stačí jen vybrat den a místo. Akce totiž probíhá kromě Prahy i v Brně a Ostravě.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Přihlášku do akcelerátoru podávejte vždy první den, radí čeští Portadi z Berlína

Český tým Portadi už dělí jen tři týdny od Demo Day v prestižním berlínském akcelerátoru Microsoft Ventures. Kromě zásadního překopání produktové strategie stihli za první tři měsíce v Německu načerpat i řadu zkušeností a postřehů – třeba že kdo tam vyrazí hledat investici, musí se rozloučit s velkým kusem své firmy, a že ve svátek se prostě ani ve startupech nepracuje.