Týden podnikání přichází. Připravte se do ringu

Oslava podnikání a podnikatelů se blíží! Tento rok již počtvrté se v Česku ve dnech 14. – 20. listopadu uskuteční Global Entrepreneurship Week, AKA Týden podnikání. Ten letos nabídne přes stovku zajímavých událostí po celé republice.

Abychom vám pomohli být u toho, připravili jsme spolu s organizátory 10% slevu pro čtenáře tyinternety. Vstupenky se slevou získáte online tady.

Hlavní událostí bude celodenní Summit Týdne podnikání, který se bude konat 15. listopadu ve Slovanském domě v Praze. Pokud se chcete dozvědět, jak úspěšně růst a expandovat, jak správně a strategicky uvažovat o rozvoji firmy, abyste byli několik kroků před konkurencí, navštivte některý z workshopů pod taktovkou top byznys a startup osobností.

Výběr z inspirativních workshopů

Jak pitchovat startup – Andrej Kiska, partner v Credo Ventures

–      základy kvalitní investorské prezentace

–      čemu se v ní vyhnout

–      na co nezapomenout

Jak se poučit z chyb druhých aneb How not to fuckup – Tomáš Studeník, kreativní ředitel v Confidence Digital

–      oslava neuspěchu jako přirozené součásti života

–      jeden neúspěch může dát víc než tisíc úspěchů

–      největší neúspěchy známých osobností

Univerzální umělá inteligence: GoodAI a budoucnost lidstva – Olga Afanasjeva, COO, GoodAI

–      co je univerzální umělá inteligence

–      jak může ovlivnit naše životy

–      jak nám tato technologie pomůže vybudovat lepší budoucnost

Součástí programu bude také konference na téma strategie pro dynamický firemní růst, přičemž hlavními řečníky budou Vince Steckler, CEO Avastu, Daniel Zelkind, zakladatel a CEO předního izraelského startupu Zeek, Uri Levine, zakladatele nejslavnějšího izraelského startupu Waze a také Jan Zadák, General Manager Hewlett Packard Enterprise, zároveň nejvýše postavený Čech v mezinárodních korporátních strukturách. Kromě toho se můžete těšit na odborné veletrhy a další doprovodný program.

Summit Týdne podnikání 2015
Summit Týdne podnikání 2015

Motto letošního Týdne podnikání zní: “jen pro odvážné“. A odvaha určitě nebude chybět startupům, které se zúčastní souboje v ringu. Letos poprvé se zde totiž uskuteční lokální kolo největší soutěže startupů na světě Get in the Ring. Vítěz pak bude Českou republiku reprezentovat na světovém finále. O řadu zážitků ale jistě nepřijdou ani diváci – využijte možnosti přihlásit se už teď.

„Je jen velmi málo příležitostí u nás, kde mohou firmy, podnikatelé a startupisté získat
tolik inspirace a know-how jako na Týdnu podnikání – účast doporučuji každému, kdo to myslí s podnikáním vážně!“ láká na akci jeden z patronů projektu Andrej Kiska, Partner v Credo Ventures. Tak moc dlouho neváhejte a pořiďte si svou vstupenku co nejdříve.

Doprovodný program nabídne více než 100, setkání např.:

Entreprelooza 2.0 – celodenní konference zaměřená nejen na ženy podnikatelky pořádaná U.S. Embassy s americkým velvyslancem Shapirem

Pitchni si svůj startup – událost pořádaná Unií studentů VŠE s návodem, jak rozjet vlastní projekt

FuckUp Night Prague Vol. XII – Startup Special – setkání úspěšných podnikatelů sdílejících své neúspěchy pod vedením Tomáše Jelínka

Punk my business – událost pořádaná KoPlac Coworking v Brně

V minulém roce proběhlo přes 70 událostí, které navštívilo více než 5 300 účastníků. Organizátor pro Českou republiku European Leadership & Academic Institute (ELAI) se díky řadě akcí v rámci Týdne podnikání může pochlubit tím, že otevírá Českou republiku širšímu světu a vytváří alternativní prostor, kde neexistují geografické hranice ani mantinely pro nové nápady, myšlenky a spolupráci zajímavých osobností.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Slevomat za rok 2012 v číslech

Na dnešní tiskové konferenci představil Slevomat výsledky za rok 2012 a plány na tok letošní. V loňském roce Slevomat zvýšil obrat na 758 milionů, celá Slevomat Group pak zvýšila obrat na 2,35 miliard. Slevomat tak rostl o 73%. Největší růst zaznamenaly kategorie zboží a cestování.
Přečtěte si více

Tvorba webu a e-shopu už i přes mobilní appku

Jen si to představte. Sedíte ve vlaku, trčíte v zácpě, zkrátka jste mimo počítač, a najednou vám zavolá klient dožadující se rychlé reakce na svoje požadavky. Žádný stres. Vytáhnete mobil, zapnete appku a vše vyřídíte. Kdekoliv a kdykoliv.