Tripomatic vydal iOS aplikaci, CSS Piffle získal Awwwards

Hned dvě hezké české startupové novinky se nám aktuálně sešly v redakci. Plánovač cest Tripomatic vydal svoji očekávanou mobilní aplikaci a podařilo se mu s ní získat i zájem médií, stránky CSS Piffle se zase tento týden staly webem dne na Awwwards.com.

Tripomatic do své nové aplikace vkládá velké naděje pro letošní letní sezónu a podle Lukáše Nevosáda vyvolalo oznámení velkou odezvu zahraničních technologických médií a zájem o další informace. O aplikaci už informoval například The Next Web, na jehož letošní konferenci se Tripomatic také prezentoval.

Nativní aplikace umožňuje plánování výletů do aktuálně přibližně 400 destinací, plnou synchronizaci s webem a ukládání do cloudu, ovládání podporuje řadu gest a před textem se v ní dává přednost spíše obrázkům. Aplikace je klíčová pro novou strategii Tripomaticu, která se zaměřuje právě na mobilní zařízení.  V plánu je také přidání offline map, doplňkových informací a také crowdsourcing dalšího obsahu.

Web startupu CSS Piffle, který momentálně sedí ve StartupYardu, se zase v pondělí stal stránkami dne na prestižních Awwwards.com. Dobrá práce!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Lifesta, aneb Groupon pro nevyužité kupony

Svět hromadného nakupování je bohatší o nový rozměr v podobě startupu Lifesta, který na profesionální úrovni zajišťuje obchod s nevyužitými kupony. Jeho cílem je pomoci všem, kdo propásli svou vysněnou nabídku, nebo ji nestihnou či nechtějí využít. A něco na tom trhnout.