Trip Essentials: šikovný pomocník na cestách

Trip Essentials je webová služba, která vám umožňuje snadno naplánovat rozvrh nadcházející cesty, zálohovat potencionální místa k pobytu a diskutovat o svých plánech s přáteli.

Sužba Trip Essentials je navržena tak, aby uživateli pomohla lépe se orientovat mezi online nabídkami. E-zaměstnanci cestovní kanceláře a jejich služby maximálně usnadní váš cestovní plán. Všechny specifické prázdninové ubytování a cestovní možnosti jsou k dispozici pro vás a vaše spolucestující k tomu, abyste plánovali, diskutovali o možnostech, ukládali nabídky nebo je sdíleli s ostatními.

Trip Essentials je také navržena k tomu, aby pomáhala zvýšit potenciální šance, že jeden z vašich přátel ze sítě bude ve stejné lokalitě (služba je propojena s Facebook Connect). Například, jestli dva jiní lidé z vašich přátel budou také v Londýně (či poblíž), tak TripEss vám dá okamžitě vědět. Služba může také automaticky posílat update přes Twitter, kde se přátelé dozvědí o vašich cestovních plánech a destinacích, které se chystáte navštívit.

Podle rozhovoru s DutchCowboys, společnost doufá, že vydělá peníze přes dohodu s pobočkami významnějších cestovních organizací.

Hlavním hráčem na tomto trhu je dobře financovaný Dopplr, který právě teď vypustil vlastní aplikaci pro iPhone. Kromě vydání aplikace pro iPhone byl jinak Dopplr relativně neaktivní. Toho může právě využít Trip Essentials, ale bude k tomu potřebovat zvýšit svojí uživatelskou základnu. Stránka je opravdu jednoduchá a  cílí na mobilní uživatele s lokálními, ale vylepšenými verzemi mobilních aplikací, což by mohlo přilákat i další případné uživatele.

Trip Essentials

Total
0
Shares
Další články