Travelatus, letošní absolventi StartupYardu, byli prodáni do Německa

Rusové odchází do Mnichova. Startup, který před půl rokem vypadl ze StartupYardu koupil německý cestovatelský server Excursiopedia.

Chtějí být chytrým vyhledávačem pro ty, kteří si na koncerty, fotbal nebo Wimbledon radši zajedou sami a poskládají si program podle svých představ. Teď svou vizi budou muset realizovat v Německu, kam se stěhují za svým novým majitelem. Jestli se jejich sen – stát se do pěti let miliardovou společností – se teprve uvidí.

“Úplně jsme nehledali někoho, kdo by nás koupil. Ale když přišla nabídka, tak se prostě trefila v ten správný okamžik,” tvrdí v rozhovoru spoluzakladatel Valentin Dombrovsky. Celý rozhovor s klukama si můžete přečíst na stránkách StartupYardu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Akcelerujte svůj startup sami! Pět rad od Alana Weinkrantze, jak na to, aby se o vás všichni zajímali

Řada začínajících podnikatelů má dobré nápady, teoreticky fungující model i ochotné zaměstnance – jenže než na ně veřejnost přijde, chvíli to trvá. A to znamená minimálně měsíce bez přísunu peněz. Přitom existuje jednoduchá pomoc: alespoň podle Alana Weinkrantze, "starého PR chlápka, co věří v sílu komunikace". Jak na to, aby se o vašem byznysu psalo všude? Hackněte PR, radí.
Přečtěte si více

Co všechno přinese červnový Startup Summit

První dobrá zpráva - díky našim partnerům můžeme nabídnout velké slevy pro nadšence do startupů z řad studentů, protože vítáni jsou opravdu všichni startupisté. Další dobrá zpráva - vybrané startupy se budou před diváky moci utkat o zajímavé ceny a každý si může zkusit zapitchovat před investory. A najdou se i další dobré zprávy...