Tomáš Čupr startuje podnikatelský newsletter, hlubší alternativu blogu

“Exkluzivní obsah ze světa podnikání a startupů od zakladatele Slevomat.cz, DameJidlo.cz, Kouzelné almary a dalších. Nápady, praktické zkušenosti, čtenářský deník, rady, rozhovory a videolekce. Aktivní diskuze s odběrateli newsletteru.” Tomáš Čupr se rozhodl, že už mu klasický blog nestačí, a chce v Česku zpopularizovat nový formát.

Kromě blogu tomcupr.cz se nyní můžete také přihlásit k odběru newsletteru na adrese tinyletter.com/tomascupr, přičemž obsahově se budou obě platformy výrazně lišit. “Blog bude spíše obecnější, newsletter přinese hodně insider věci. Data, lessons learned, rozhovory s ‘osobnostmi netu’, které znám, nápady… Na blogu se tyto věci objeví možná se zpožděním, možná vůbec,” vysvětluje Čupr.

Zájem mezi uživateli sociálních sítí, kde se informace o novém konceptu rozšířila, byl od začátku značný – za první půlden se povedlo získat přes tisíc registrovaných. Newsletteru bychom se navíc měli dočkat poměrně často. “Rád bych poslal něco alespoň jednou týdně, pokaždé, když to bude zajímavé. Budu sbírat feedback, tak uvidím i podle toho. Chci to pojmout hodně konverzačně,” dodává.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

První český Barcamp v lednu ve Vsetíně

Barcamp je neformální mezinárodní síť otevřených konferencí a workshopů, které se zaměřují na nové trendy v internetových aplikacích, webdesignu, médiích, reklamě, podnikání a dalších souvisejících oborech. Česká republika byla jednou z posledních zemí v Evropě, ve které se Barcamp ještě nekonal. To se změní v sobotu 16. ledna, kdy se ve Vsetíně uskuteční první český Barcamp.
Přečtěte si více

Jsou české startupy připraveny vyrazit do světa? Ověří to v půlce května Startupbootcamp

14. května se pražský Node5 otevírá startupům, které chtějí zkusit svou připravenost vybudovat špičkový produkt a stát se vůdčími firmami ve svém odvětví. To je totiž cíl výcvikového programu Startupbootcampu. Celková hodnota účasti v programu je hodnocena na více než 400 000 eur. Jde totiž o kancelářské prostory, mentoring, peníze a důležitá možnost prezentovat se před investory.