TechCrunch Disrupt, Web Summit i semináře s investory: CzechInvest hledá další startupy

Během letošního podzimu CzechInvest připravuje řadu akcí, kde budou mít české startupy možnost nahlédnout do evropských i amerických startupových ekosystémů a prezentovat se na nejznámějších konferencích.

S finanční a poradenskou podporou projektů CzechDemo a CzechMatch se budou moci prezentovat na konferenci TechCrunch Disrupt San Francisco. Zde a následně i v New Yorku a Londýně je CzechInvest také představí potenciálním investorům. V rámci svých aktivit na evropském kontinentu budou moci startupy vyjet na Web Summit v Lisabonu a TechCrunch Disrupt v Berlíně.

Akce po celém světě

„Na podzim doprovodíme startupy na již osvědčené konference TechCrunch Disrupt do San Franciska a Berlína a Web Summit do Lisabonu. Odborný mentoring, workshopy od místních expertů a prezentace přímo před potenciálními investory či obchodními partnery je pak čekají na sérii seminářů v San Francisku, New Yorku a Londýně. Pro firmy zajistíme kompletní program včetně nákupu letenek. Podpora činí 50 až 100 procent,“ říká Markéta Havlová, ředitelka Odboru startupů agentury CzechInvest.

Přihlášky k účasti na konferencích i seminářích CzechInvest přijímá od 2. května. Deadlinem pro akce v San Francisku je 4. červen, na semináře v New Yorku a Londýně pak 24. červenec. V případě evropských konferencích mají čas do 1. srpna.

Čtěte: CzechInvest by měl být národní institucí pro podporu startupů, říká jeho nová ředitelka Silvana Jirotková

„Zúčastnit se mohou několika akcí najednou, nebo jen jediné, záleží na jejich výběru. Na akcích tak firmy získají zejména zpětnou vazbu na svůj produkt a byznys plán či možnost diskutovat se znalci z mezinárodního prostředí. To je neocenitelná zkušenost pro jejich další rozvoj,“ dodává Havlová.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Bonami, Designeros, Nenalezena.cz. Videa z pátého Startupcampu

Rekordní návštěvnost a několik zajímavých témat přinesl v pořadí už pátý Startupcamp Praha, nejlepší příležitost jak jednou do měsíce zajít na pivo se zajímavými lidmi. Díky přednáškám na téma Bonami a Designeros se velká část večera točila kolem moderního designu a pitche pak představily mimo jiné zajímavý způsob, jak využít chybové stránky 404 na svém webu pro dobrou věc.