SuperSoused expanduje, rozšíří se do dalších šesti měst

Projekt SuperSoused.cz se na žádosti zákazníků i řemeslníků pomalu rozrůstá i do dalších měst. Zatím stabilně fungoval v Praze, Brně a Bratislavě. Službu nyní zákazníci a řemeslníci budou moci využít i v Plzni, Liberci, Ostravě, Olomouci, Hradci Králové a v Pardubicích.

Služba, která funguje na základě sousedské pomoci a propojení mezi kutily, řemeslníky a domácnostmi v nesnázích, vznikla minulý rok. Nyní SuperSousedé rozšiřují nejen místa působení, ale i portfolio služeb. Nově nabízejí pomoc s domácími mazlíčky, s autem nebo asistenci seniorům.

“Doufáme, že rozšířením služeb a expanzí do dalších měst dáme možnost pomáhat nejen již zaběhlým sousedům, ale i dalším, kteří se mohou do našeho projektu zapojit a přidat ruku k dílu,” říká Lukáš Novák, zakladatel projektu.

Za dobu fungování zadali lidé více než 15 800 zakázek, do kterých se zapojilo skoro 2 400 kutilů a řemeslníků. Nejčastěji poptávají instalatérské práce, vrtání a skládání nábytku. V posledních měsících je však spíše zájem o malíře nebo opraváře domácích spotřebičů.

Snímek obrazovky 2017-04-30 v 11.01.39Výběr pomocníků probíhá na základě nabízené kvality, ceny, ověřených hodnocení ostatních zákazníků nebo i rychlosti. První nabídky na zakázku dostane zákazník během hodiny a často od několika uchazečů, kteří jsou ochotni pomoci.

SuperSoused je vyhledávanou službou díky nižším cenám a vyšší flexibilitě. Zákazník neplatí předem a nehradí dopravní náklady nebo pohotovostní přirážky. Pro ochranu obou stran se využívá převod peněz do úschovny, kde řemeslník dostane zaplaceno, až po odvedení kvalitní práce.

Rozšíření SuperSouseda do dalších měst se plánuje i na Slovensku, rozrůstat by se měla stále i nabídka služeb.

Total
0
Shares
Další články