SuperSoused.cz montuje nábytek pro IKEA, nově nabízí i montáže kuchyní

Od ledna 2019 si mohou zákazníci, kteří nakoupí v obchodních domech IKEA, nechat smontovat nábytek od české služby SuperSoused.cz. Zhotovit tyto zakázky mohou navíc jen ti nejlepší. Nově je služba dostupná také pro montáže a instalace kuchyní.

IKEA službu nabízí od poloviny ledna 2019 pro pražské obchodní domy na Zličíně a Černém mostě, v květnu se přidaly prodejny v Brně, Ostravě a Bratislavě. Za téměř devět měsíců fungování bylo realizováno více než 1000 požadavků na jednoduché montážní práce, které se většinou pohybují kolem 350 korun. Průměrné hodnocení je 9,9 z 10.

“Spolupráce s IKEA je pro nás vizitkou toho, že svoji práci děláme dobře a dodáváme kvalitní řemeslníky za férové ceny. Svědčí o tom nejen růst poptávek po montážních službách, ale i výborné hodnocení zákazníků IKEA. Navíc mohou využít i jiných služeb, které Supersoused.cz nabízí a domácí práce tak vyřešit rychle a jednoduše,” říká Lukáš Novák, spoluzakladatel SuperSoused.cz.

Lukáš Novák

Každý Super Soused má svůj osobní profil, který si zákazník může kdykoli prohlédnout. Všichni zhotovitelé mají navíc možnost mít až 3 odznaky ověření. Těmi jsou “ověřené doklady” (živnostenské oprávnění a další certifikáty), “pojištěný Super Soused” (pojištění odpovědnosti podnikatele nebo obecné odpovědnosti) a “ověřený zákazníky”.

A právě jen ti s odznakem “ověřený zákazníky” mohou reagovat na zakázky IKEA. To znamená, že daný Super Soused musí mít realizováno více jak 15 zakázek s hodnocením minimálně 4 hvězdičky a méně než 5 % zrušených a 2,5 % reklamovaných zakázek.

„Vnímáme, jak se svět mění a jak rychle se objevují nové formy služeb, zejména v oblasti sdílené ekonomiky. I proto jsme v lednu 2019 zahájili spolupráci s digitální platformou Supersoused.cz na montáž nábytku, která vhodně doplňuje naše portfolio nabízených služeb. Zákazníci IKEA Česká republika si mohou cenově dostupnou službu objednat z pohodlí svého domova nebo přímo v obchodním domě. Jedná se o rychlé a flexibilní řešení, které jim šetří čas,“ říká Rastislav Hanc, zodpovědný za operativu servisů IKEA v České republice.

4 tisíce Super Sousedů

SuperSoused.cz byl založen koncem roku 2016 v České republice a rok později na Slovensku. Aktuálně zhotovitelé obsluhují města a jejich okolí v Praze, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Brně a Ostravě, na Slovensku potom v Bratislavě. Tento rok SuperSoused.cz očekává 38% růst oproti loňsku a už nyní má vyšší obrat.

Službu si zaregistrovalo více než 4 tisíce Super Sousedů, kteří se nejčastěji hlásí k montážním a úklidovým službám, péči o trávník nebo malířským pracím. Odbaví přibližně tisíc požadavků každý měsíc a nejčastěji jsou to právě úklidové a montážní služby nebo také instalatérské služby a oprava a zapojení spotřebičů. Jen letos přibylo více než 700 SuperSousedů.

Kromě IKEA SuperSoused.cz spolupracuje také s Ideálním nájemcem (projekt od Ulov Domov), jejichž správci bytových jednotek využívají Super Sousedy k opravám, instalacím nebo malířským pracím u pronajatých bytů.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Scuk.cz

Co týden, to jeden zajímavý český startup. To je náplň rubriky, v níž vám představujeme aktuální projekty domácích průkopníků internetu. Tentokrát je tím startupem Scuk.cz, projekt předního tuzemského foodblogera pana Cuketky alias Martina Kuciela.