SuperSoused.cz montuje nábytek pro IKEA, nově nabízí i montáže kuchyní

Od ledna 2019 si mohou zákazníci, kteří nakoupí v obchodních domech IKEA, nechat smontovat nábytek od české služby SuperSoused.cz. Zhotovit tyto zakázky mohou navíc jen ti nejlepší. Nově je služba dostupná také pro montáže a instalace kuchyní.

IKEA službu nabízí od poloviny ledna 2019 pro pražské obchodní domy na Zličíně a Černém mostě, v květnu se přidaly prodejny v Brně, Ostravě a Bratislavě. Za téměř devět měsíců fungování bylo realizováno více než 1000 požadavků na jednoduché montážní práce, které se většinou pohybují kolem 350 korun. Průměrné hodnocení je 9,9 z 10.

“Spolupráce s IKEA je pro nás vizitkou toho, že svoji práci děláme dobře a dodáváme kvalitní řemeslníky za férové ceny. Svědčí o tom nejen růst poptávek po montážních službách, ale i výborné hodnocení zákazníků IKEA. Navíc mohou využít i jiných služeb, které Supersoused.cz nabízí a domácí práce tak vyřešit rychle a jednoduše,” říká Lukáš Novák, spoluzakladatel SuperSoused.cz.

Lukáš Novák

Každý Super Soused má svůj osobní profil, který si zákazník může kdykoli prohlédnout. Všichni zhotovitelé mají navíc možnost mít až 3 odznaky ověření. Těmi jsou “ověřené doklady” (živnostenské oprávnění a další certifikáty), “pojištěný Super Soused” (pojištění odpovědnosti podnikatele nebo obecné odpovědnosti) a “ověřený zákazníky”.

A právě jen ti s odznakem “ověřený zákazníky” mohou reagovat na zakázky IKEA. To znamená, že daný Super Soused musí mít realizováno více jak 15 zakázek s hodnocením minimálně 4 hvězdičky a méně než 5 % zrušených a 2,5 % reklamovaných zakázek.

„Vnímáme, jak se svět mění a jak rychle se objevují nové formy služeb, zejména v oblasti sdílené ekonomiky. I proto jsme v lednu 2019 zahájili spolupráci s digitální platformou Supersoused.cz na montáž nábytku, která vhodně doplňuje naše portfolio nabízených služeb. Zákazníci IKEA Česká republika si mohou cenově dostupnou službu objednat z pohodlí svého domova nebo přímo v obchodním domě. Jedná se o rychlé a flexibilní řešení, které jim šetří čas,“ říká Rastislav Hanc, zodpovědný za operativu servisů IKEA v České republice.

4 tisíce Super Sousedů

SuperSoused.cz byl založen koncem roku 2016 v České republice a rok později na Slovensku. Aktuálně zhotovitelé obsluhují města a jejich okolí v Praze, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Brně a Ostravě, na Slovensku potom v Bratislavě. Tento rok SuperSoused.cz očekává 38% růst oproti loňsku a už nyní má vyšší obrat.

Službu si zaregistrovalo více než 4 tisíce Super Sousedů, kteří se nejčastěji hlásí k montážním a úklidovým službám, péči o trávník nebo malířským pracím. Odbaví přibližně tisíc požadavků každý měsíc a nejčastěji jsou to právě úklidové a montážní služby nebo také instalatérské služby a oprava a zapojení spotřebičů. Jen letos přibylo více než 700 SuperSousedů.

Kromě IKEA SuperSoused.cz spolupracuje také s Ideálním nájemcem (projekt od Ulov Domov), jejichž správci bytových jednotek využívají Super Sousedy k opravám, instalacím nebo malířským pracím u pronajatých bytů.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Rychlost, intuice a priority. Recept na úspěch Andreje Pančíka

Prizeo jako první startup s českou či slovenskou účastí prošlo Y Combinatorem, od investorů získalo v přepočtu přes 60 milionů korun a ke spolupráci přesvědčilo U2, Lady Gaga nebo Samuela Jacksona. Přesto se ho Andrej Pančík rozhodl prodat, aby se mohl věnovat jinému projektu. Služba Represent totiž má všechny jeho dosavadní úspěchy dalece překonat.