STRV získali certifikaci Google Developers Certified Agency, jako první v Česku

Vývojářské studio STRV se stalo první českou společností, která získala certifikaci Google Developers Certified Agency. Firma se tak zařadila po bok dalších 24 agentur napříč kontinenty, které ji mají. Vývojářům v Praze a Brně to pomůže dostávat se přednostně k technologiím Googlu.

Pro získání certifikace musely projít klientské aplikace z dílny STRV důkladným hodnocením a testováním lidí z Googlu. „Jsme nadšení, že jsme se dostali do této elitní skupiny firem. Certifikace Google Developers Certified Agency potvrzuje našim partnerům, klientům, ale i nám samotným, že naše aplikace pro mobilní telefony Android jsou jedny z nejlepších na světě. Jsme opravdu pyšní, že jsme to z malé lokální agentury dotáhli takto daleko,“ říká Lubo Smid, spoluzakladatel a COO STRV.

STRV díky úspěšné certifikaci získá přístup k nejnovějšímu softwaru Googlu v Early Access verzi, stejně tak k nejnovějším verzím API. Výhodou je také přímá a primární zákaznická podpora ze strany Googlu, připomínkování UX nebo technologických řešení.

Firma má v poslední době v tuzemsku slušný hype, pracuje pro americké klienty, hlavně startupy. Pobočky má v Los Angeles, San Francisku a New Yorku. Vývoj se nachází v Praze (firma se nedávno se přestěhovala ze Slovanského domu do Karlína) a Brně, kde pracuje kolem 150 vývojářů a designérů. Do svého týmu nedávno ulovili ex-manažera Applu Matta Mondaye, který pracuje z New Yorku jako Chief Product Officer.

STRV spolupracuje například na vývoji ClassDojo, největší americké aplikace spojující žáky, rodiče a učitele. Mezi jeho projekty patří Ordr a sociální síť Surge, dále firma spolupracuje na Rich Uncles (investiční platforma), Ripple (aplikace pro sdílení zpráv), StereoCast (živé záznamy z koncertů), Flip (obchod s teniskami) a Pura Scents (chytrý osvěžovač vzduchu).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

O prodeji Beepl, Cognitive Security i spuštění Molo7. Videa ze Startupcampu

Osmý Startupcamp pokračoval v tradici rozhovorů se zajímavými osobnostmi a Ondru Bartoše z Credo Ventures tentokrát výborně vyzpovídal Olda Neuberger, mimo jiné zakladatel v Česku notoricky známého Libimseti.cz. Krátké pitche tentokrát předvedly týmy Molo7, InspireOn a Waymi, technologii Leap Motion a své plány s ní zase prezentovalo oblíbené duo pánů z Flow Studia.