Stručná historie coworkingu v luxusní infografice

Psal se rok 1995, když se v Berlíně otevřela C-base, jedna z prvních coworkingových prostor. Tehdy se ale ještě jmenovala hackerspace. Samotný pojem coworking vznikl ale až o čtyři roky později, kdy ho definoval ho Brian DeKoven.

TechSquare, Node5, Hub, JIC. Všechny tyhle prostory navazují na historii prvotních programátorských hal, které vznikaly v devadesátých letech. Vývoj celého fenoménu, bez kterého si nemůžeme současné startupové rašení představit ukazuje tato infografika.

history co-working

Kromě videí, fotografií a klíčových okamžiků z historie funguje infografika, a dost možná, že to je její účel, i jako upoutávka na tři budoucí konference. Ty proběhnou v Asii, USA a Evropě a to až s ročním předstihem.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Workshop ukáže, jaké výhody startupy získají od TechStars

Velmi zajímavé výhody plynoucí ze členství v prestižní Global Accelerator Network se nyní dostanou i českým startupům. Protože se ale o tomto programu u nás dosud mnoho nevědělo, představí celý systém podrobněji večerní video workshop naplánovaný na 12. července. Zúčastnit se můžete z několika míst v Česku i na Slovensku.