StartupYard oznámil svých devět startupů

Druhý ročník akceleračního programu StartupYard už zná svoje účastníky. “Na začátku jsem se obávali, zda potkáme alespoň pět dobrých startupů pro akcelerační program. Ale našli jsme tolik kvalitních týmů ze střední Evropy, že jsme nakonec přijali devět startupů,” říká Nikola Rafaj. Které týmy to jsou?

ActivePeople.do – Celoživotní aplikace pro správu času, úkolů, financí a komunikace, která organicky roste s rozvojem nápadů a potřeb všech uživatelů a týmů.

CSS Piffle – Umožňuje pohodlně vytvářet html stránky nebo mobilní aplikace bez nutnosti kódování html.

iMenu – Dotykový jídelní lístek vyvinutý pro tablety a chytré telefony, určený do restaurací, kaváren, hotelů, barů a dalších.

Limatte – Umožňuje navázat on-line komunikaci s návštěvníkem v okamžiku jeho odchodu z webu.

NYO.is – Přenáší váš business do cloudu. Chytrá webová/mobilní aplikace zjednodušující administrativu a workflow malých firem.

Pizzatime – Nabízí všechny rozvozy jídel na vaši adresu, s jednoduchým objednáním z webu či mobilu.

Lingv.us – Online burza překladatelů. Rychle zprostředkujeme kvalitní překlad vašeho textu z jakéhokoliv do jakéhokoliv jazyka.

SpaceTeacher – Sociální síť určená lidem, kteří se chtějí naučit nebo se zlepšit v cizím jazyce. Když učení baví, učíte se až 17x rychleji.

TabFoundry – Nástroj pro správu sociálních sítí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Scuk.cz

Co týden, to jeden zajímavý český startup. To je náplň rubriky, v níž vám představujeme aktuální projekty domácích průkopníků internetu. Tentokrát je tím startupem Scuk.cz, projekt předního tuzemského foodblogera pana Cuketky alias Martina Kuciela.