StartupMap.cz je mapa českých startupů

Český internet a startupová scéna mají nový zajímavý projekt. Mapu českých startupů vytvořila parta lidí stojící za službou StartupJobs.cz.

Pokud zprostředkujete zaměstnání ve startupech, může se vám snadno stát, že si během pár let vytvoříte jednu z nejucelenějších databází českých startupů na trhu. Přesně to se stalo lidem ze StartupJobs.cz, a proto se rozhodli vytvořit mapu českých startupů.

StartupMap.cz je zatím minimalistickým produktem v první fázi vývoje. Přesto již na mapě České republiky najdete na 280 českých startupů, necelou desítku slovenských, a pár dalších záznamů pak mapa obsahuje i globálně.

startupmap

Rozhodně ale nezůstane u současného minimalistického pojetí, projekt má již naplánované další rozšiřování. V blízké době by měly do mapy přibýt akcelerátory, startupoví investoři a coworkingová centra, a samozřejmě jeden po druhém také všechny ty startupy, o jejichž existenci se tým za projektem prozatím nedozvěděl.

A kdo ví, třeba neskončí u toho, a vše bude pokračovat třeba k našemu východnímu sousedovi na Slovensko, a nebo ještě dál…

Total
0
Shares
Další články