Startupcamp už zná program, nabídne i cestu do Valley

Úspěšný slovenský formát pravidelných nedělních setkání podnikavců a inovátorů ze všech oblastí začíná svou tradici i v Česku. Poprvé 30. září a pak každou poslední neděli v měsíci. Jak velí původní slovenská tradice a receptura, oficiální program akce bude v první řadě svižný – těšte se proto na úderné 15minutové přednášky, několik pitchů a pak už jen volný networking.

První pražský Startupcamp bude tak trochu výjimečný, protože oproti běžným zvyklostem z Bratislavy či Košic bude možné v rámci tradičního pitchování také něco hned vyhrát. Ale o tom za chvíli, protože program nejprve otevře dvojice krátkých, ale o to zajímavějších přednášek. Michal Hanus z veleúspěšného fondu Chenen prozradí svůj tajný recept na to, jak vybudovat opravdu úspěšnou firmu, a už nyní můžeme říct, že to rozhodně nebude nuda. Zdeněk Svoboda, veterán z GoodData, zase poradí, jak svou firmu dostat do světa.

Následovat budou čtyřminutové pitche českých projektů, které budou před porotou usilovat o divokou kartu na Silicon Valley Startup Camp. V porotě zasednou a o vydatnou zpětnou vazbu se postarají Roman Smola, Jakub Nešetřil, Michal Hanus a Zdeněk Svoboda. Pokud si myslíte, že má váš byznys šanci na úspěch v USA či na globálním trhu, a rádi byste v tomto ohledu uvítali podporu mentorů a investorů ze Silicon Valley, zaregistrujte se. Když porotce zaujmete, dostaneme vás na tento exkluzivní bootcamp bez dalších cavyků, které čekají ostatní účastníky. A když nic jiného, můžete si alespoň pitch natrénovat a zvýšit tak své šance při oficiálním výběru. Více o důvodech, proč byste o účast na bootcampu měli stát, najdete v tomto článku.

  • Startupcamp Praha startuje v neděli 30. září v 18:00.
  • Setkáme se v Klubu 2. Patro, Dlouhá 37.
  • V ideálním případě potvrďte účast na Facebooku.

První Startupcamp bude zároveň vyvrcholením týdenního StartupFestu a tedy společenskou událostí, na níž byste rozhodně neměli chybět. Mimochodem, vstup i obvyklé nápoje jsou pro návštěvníky zdarma, a pokud bychom snad štědrý limit vyčerpali příliš brzy, TechSquare v zájmu spokojeného networkingu slíbil jeho navýšení – ostatně v pozdější fázi večera se k nám připojí i účastníci víkendového Startup Live Prague, kam se stále můžete přihlásit.

Total
0
Shares
Další články