Startup Wise Guys lákají české týmy. Poslední dny na přihlášku!

Sympaťákům z estonského akcelerátoru Startup Wise Guys se na pražském Startup Summitu hodně líbilo. Rozhodli se proto, že by do svého programu rádi pozvali co nejvíc českých projektů. Pokud se svým týmem chcete “někam vypadnout” a zároveň výrazně posunout svůj byznys, tohle může být vaše šance.

Během posledních dvou běhů se v akcelerátoru Startup Wise Guys vystřídaly týmy už z 11 zemí. Do dalšího tříměsíčního programu se můžete hlásit až do 5. července a ucházet se tak o seed investici 15 tisíc eur, pozornost řady zajímavých mentorů z Evropy i USA a získat šanci na účast v navazujícím programu v Silicon Valley, kde se otevírají dveře k investicím ještě podstatně vyšším.

Zakladatelé Startup Wise Guys stáli u zrodu akcelerátorů jako je Springboard, Ignite100 nebo Difference Engine a povedlo se jim vybudovat silnou síť mezinárodních kontaktů. Pokud vám to celé zní jako dobrý nápad, hlásit se můžete na startupwiseguys.com/apply. Startup Wise Guys samozřejmě najdete taky na Facebooku a na Twitteru.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pokud chcete být úspěšní v Americe, odstěhujte se tam, radí STRV, Cleevio i další

Ve Spojených státech úspěšně působí několik startupů s českým původem a globálními ambicemi, zaměřených na vývoj mobilních aplikací. Pokud byste hledali průnik zkušeností, které během poměrně krátké existence udělaly, návod na úspěch je podobný: nastálo sídlí v USA. Byznys v Americe se z Evropy dělá jen velmi obtížně, shodují se zástupci těchto firem.
Přečtěte si více

Pražská Wayra si v květnu vybere z dvaceti nejlepších projektů, startuje v červnu

Globální startupový akcelerátor Wayra už zná adresu své pražské pobočky - sídlit bude na Václavském náměstí. Týmy do svého prvního českého běhu vybere po menším zpoždění oproti původním plánům v květnu a naplno pracovat by měly začít během června. Nejvíc projektů je z Česka, nechybí ale ani zájemci z mnoha dalších zemí.