Startup Wise Guys lákají české týmy. Poslední dny na přihlášku!

Sympaťákům z estonského akcelerátoru Startup Wise Guys se na pražském Startup Summitu hodně líbilo. Rozhodli se proto, že by do svého programu rádi pozvali co nejvíc českých projektů. Pokud se svým týmem chcete “někam vypadnout” a zároveň výrazně posunout svůj byznys, tohle může být vaše šance.

Během posledních dvou běhů se v akcelerátoru Startup Wise Guys vystřídaly týmy už z 11 zemí. Do dalšího tříměsíčního programu se můžete hlásit až do 5. července a ucházet se tak o seed investici 15 tisíc eur, pozornost řady zajímavých mentorů z Evropy i USA a získat šanci na účast v navazujícím programu v Silicon Valley, kde se otevírají dveře k investicím ještě podstatně vyšším.

Zakladatelé Startup Wise Guys stáli u zrodu akcelerátorů jako je Springboard, Ignite100 nebo Difference Engine a povedlo se jim vybudovat silnou síť mezinárodních kontaktů. Pokud vám to celé zní jako dobrý nápad, hlásit se můžete na startupwiseguys.com/apply. Startup Wise Guys samozřejmě najdete taky na Facebooku a na Twitteru.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

DameJidlo.cz je na trhu 6 měsíců, realizovalo 250 tisíc objednávek

Internetová služba DameJidlo.cz za prvních šest měsíců zaznamenala 250 tisíc objednávek a do konce roku jich plánuje přijímat 100 tisíc měsíčně. S růstem služby souvisí také rozšiřování nabídky o nové restaurace - v současné době je to 400 restaurací a jenom za květen přibylo dalších 55. "Růst služby souvisí také s budováním vlastní kurýrní služby. V Praze jsme vlastní kurýry měli již v listopadu a v Brně jsme ji spustili na začátku května,“ říká zakladatel firmy Tomáš Čupr. V budoucnu by se služby měly rozšířit i o rozvoz potravin.
Přečtěte si více

Státní seed fond představí seriál seminářů po českých městech

Ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo cyklus seminářů ke zvýšení povědomí o připravovaném seed fondu pro začínající podnikatele. Určené jsou zejména mladé generaci nositelů nových nápadů z řad studentů, doktorandů a dalších představitelů akademické sféry, zúčastnit se ale mohou i ostatní. Prezentace se uskuteční na 15 vysokých školách technického a přírodovědného směru v říjnu a listopadu.