Startup Summit se blíží, předpařte se na Meme Festu a vyhrajte lístek!

Další várka novinek o Startup Summitu a několik pádných důvodů, proč se vyplatí přijít. Mimo jiné se můžete těšit i na launch dosud utajeného programu Summer of Startups, který převrací zavedený koncept vzniku startupů a umožní každému stát se startupistou. Navíc máte šanci vyhrát jednu z deseti vstupenek.

Kromě odhalení Summer od Startups a možnosti okamžitě se do nového projektu zapojit bude během konference k dispozici také privátní pitchovací salónek, kde budou vaše nápady připraveni vyslechnout investoři z 42Angels. Desítky přítomných investorů a mentorů ale budete moci i díky jasnému označení oslovit kdykoliv v průběhu Startup Summitu a bez připraveného dvouminutového pitche se raději na akci ani nevydávejte.

V následujících dnech představíme také jména a časový rozpis úspěšných odborníků nejen z našich končin, kteří budou ve vybrané časy připraveni poradit s jakýmkoliv problémem, poskytnout nezaujatý pohled a zpětnou vazbu a postarat se o novou dávku motivace. Vedle hlavního programu dostanete také možnost ovlivnit podobu chystané podzimní akce Startup Week podle svých představ, o vydatném networkingu a hardworkingu na afterparty ani nemluvě.

A kdo nevydrží čekat až do pátku 15. června, může se s námi ve středu 13. vydat na Meme Fest do Bio Oko. Na akci bude možné se rovnou registrovat i na samotnou konferenci, takže v pátek už vás nebudou čekat žádné fronty a čekání. Pro účastníky Summitu bude navíc vstup na téměř tříhodinovou projekci toho nejšílenějšího z internetu jen za symbolických 50 korun (pokud už jste si snad lístek koupili za plnou cenu, rozdíl rádi vyrovnáme v penězích či pivu).

A pozor, jedna aktuální novinka! Naši drazí partneři se rozhodli z vlastní kapsy pořídit 10 vstupenek na konferenci jako motivaci pro všechny, kdo snad ještě váhají, ale mají ke startupům co říct. Soutěžit o ně můžete od této chvíle prostřednictvím e-mailu jakub@tyinternety.cz. Jak? Napište nám, co v souvislosti se startupy znamená pojem Valley of Death…

Kromě toho stále platí naše zvýhodněné vstupné pro studenty, kteří se na Startup Summit mohou registrovat s poloviční slevou prostřednictvím slevového kódu STUDENT.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Do JIC Innovation parku se hlásí 41 firem, nejlepší vyberou Rostock, Všianský a Berdár

Do 28. února se mohly začínající firmy s globálními ambicemi hlásit do Innovation parku Jihomoravského inovačního centra. O vstup projevilo zájem celkově 41 firem, do užšího výběru vybral konzultační tým šestici z nich. Těchto šest firem se představí panelu byznys expertů v rámci výběrového dne 27. března, kde o jejich žádostech rozhodnou investoři a podnikatelé Michael Rostock, Jan Všianský a Gabriel Berdár.
Přečtěte si více

Czech Indie Power: Kreativita utržená ze řetězu

Jestli se dá nějak shrnout trend mezi českými nezávislými herními tvůrci, byl by to hlavně důraz na fantastickou audiovizuální stránku. Jakub Dvorský proslavil ve světě české herní vývojáře svým originálním vizuálním přístupem už před pěknými pár lety a dnešní hry tomuhle obrázku rozhodně ostudu nedělají.