Startup Summit se blíží, předpařte se na Meme Festu a vyhrajte lístek!

Další várka novinek o Startup Summitu a několik pádných důvodů, proč se vyplatí přijít. Mimo jiné se můžete těšit i na launch dosud utajeného programu Summer of Startups, který převrací zavedený koncept vzniku startupů a umožní každému stát se startupistou. Navíc máte šanci vyhrát jednu z deseti vstupenek.

Kromě odhalení Summer od Startups a možnosti okamžitě se do nového projektu zapojit bude během konference k dispozici také privátní pitchovací salónek, kde budou vaše nápady připraveni vyslechnout investoři z 42Angels. Desítky přítomných investorů a mentorů ale budete moci i díky jasnému označení oslovit kdykoliv v průběhu Startup Summitu a bez připraveného dvouminutového pitche se raději na akci ani nevydávejte.

V následujících dnech představíme také jména a časový rozpis úspěšných odborníků nejen z našich končin, kteří budou ve vybrané časy připraveni poradit s jakýmkoliv problémem, poskytnout nezaujatý pohled a zpětnou vazbu a postarat se o novou dávku motivace. Vedle hlavního programu dostanete také možnost ovlivnit podobu chystané podzimní akce Startup Week podle svých představ, o vydatném networkingu a hardworkingu na afterparty ani nemluvě.

A kdo nevydrží čekat až do pátku 15. června, může se s námi ve středu 13. vydat na Meme Fest do Bio Oko. Na akci bude možné se rovnou registrovat i na samotnou konferenci, takže v pátek už vás nebudou čekat žádné fronty a čekání. Pro účastníky Summitu bude navíc vstup na téměř tříhodinovou projekci toho nejšílenějšího z internetu jen za symbolických 50 korun (pokud už jste si snad lístek koupili za plnou cenu, rozdíl rádi vyrovnáme v penězích či pivu).

A pozor, jedna aktuální novinka! Naši drazí partneři se rozhodli z vlastní kapsy pořídit 10 vstupenek na konferenci jako motivaci pro všechny, kdo snad ještě váhají, ale mají ke startupům co říct. Soutěžit o ně můžete od této chvíle prostřednictvím e-mailu jakub@tyinternety.cz. Jak? Napište nám, co v souvislosti se startupy znamená pojem Valley of Death…

Kromě toho stále platí naše zvýhodněné vstupné pro studenty, kteří se na Startup Summit mohou registrovat s poloviční slevou prostřednictvím slevového kódu STUDENT.

Total
0
Shares
Další články