Startup Stage: Krátký z Liftaga, Cendra z CDN77 a Fabián z TopMonks o svém pohledu na byznys, bez bullshitu

Koncem října usednou do křesel na Startup Stage tři hosté ze známých českých startupů, aby se podělili o své letité zkušenosti. Nečekejte žádné povrchní případové studie a univerzální rady. Celým večerem vás provede moderátor Jirka PénzešTopMonks Startup Studia a hostů se bude vyptávat především na praktické věci.

Na Startup Stage se o své rady a názory podělí Ondřej KrátkýLiftaga, Zdeněk CendraCDN77.com a Jiří FabiánTopMonks. Hosté jsou vybráni tak, aby nabídli tři různé pohledy na diskutovaná témata.

Bude řeč o tom, jak byly jednotlivé startupy financovány, jak zakladatelé postupovali při expanzi do zahraničí, jaké marketingové nástroje používali v začátcích a jaké dnes, jak nakládají s důvěrou a podíly, jak motivují své zaměstnance, o tom, jaké mají zkušenosti s českým a globálním trhem v rámci svého segmentu, a o spoustě dalších zajímavých tématech.

Startup Stage tedy není o klasických startupových příbězích plných úspěchů a pádů. Konkrétní problémy začínajících firem budou řešeny z pohledu CEO jedné z nejoceňovanějších dopravních aplikací v Evropě; CEO firmy, která dodává internet nejen do většiny Česka, ale i do více než 95 zemí světa; a nakonec z pohledu startupového studia, kde se těch projektů vaří více, a tak je zde velký prostor pro srovnávání.

Nejděte si ve víru podzimních konferencí čas a přijďte 24.10. večer do kina Atlas. Čeká na vás pohodová atmosféra, spousta zajímavých lidí se společnými zájmy a řečníci, ze kterých sálá inspirace, energie, zábava a zkušenost na míle daleko; nebo minimálně do zadní řady v sále kina. Dejte vědět ostatním, že se Startup Stage účastníte na facebookové údálosti a rezervujte si místo přes Eventbrite.

Total
0
Shares
Další články