Startup & Smartup Summit představil řečníky prvního dne

Co startupy v našem regionu umí skvěle a co by se měly ještě naučit? I tomu se bude věnovat letošní ročník dvoudenní koference Startup & Smartup Summit propojující korporace, startupy, zástupce měst i obcí. Za pořadatele odhalujeme jména vystupujících v rámci prvního dne akce. A nemůžeme se dočkat!

Návštěvníci se mohou těšit na diskuzi českých, polských a francouzských venture investorů o startupové scéně. Perspektivu korporací vysvětlí mimo jiné zástupci O2 Bolt, Microsoft a další. Prezentace CEO jednoho z nejúspěšnějších českých startupů Olivera DlouhéhoKiwi.com poodhalí budoucnost mezinárodní dopravy.

„Promlouvat na Startup Summitu je pro mě osobně důležité. Sám jsem si totiž zažil, jaké to je, když se firma z absolutního minima dostane na vrchol za velmi krátkou dobu a rád se s ostatními o náš příběh podělím,“ říká Oliver. Stojí za vyhledávačem levných letenek mezi nespolupracujícími aerolinkami, který loni vykázal tržby v hodnotě 2,2 miliardy korun a stále raketově roste.

Organizátoři tak slibují akci na vysoké úrovni – a to doslova. Konference se odehraje ve 27. patře pražské City Tower na Pankráci v prostorách s rozhledem na celou metropoli. Samotná metropole – Magistrát hlavního města Prahy a taky Úřad vlády ČR – zároveň akci zaštitují.

Chybět nebude ani samostatná a oblíbená kapitola konference – pitchování před investory. Startupy se mohou do pitche přihlásit a prezentovat před šéfem londýnského Startup Grindu, domácích Rockaway, CEO francouzského Ott & Partners, korporátně-inovačního O2 Bolt, konzultanty EF1, továrnou na inovace Creative Dock a adtechovými specialisty z Air Ventures.

STARTUPSUMMIT_veselovský

Stejně jako loni bude Startup & Smartup Summit moderovat Martin VeselovskýDVTV, na kterém běží samostatný seriál ke konferenci. Tentokrát ale nebude jen moderátorem, ale také za celou DVTV jako zástupce úspěšného mediálního startupu.

„Cílem letošní dvoudenní konference je nastartování a prohloubení spolupráce mezi startupy, korporacemi, ale i městy. Kromě keynote přednášek čeká příchozí také výstava startup a smart technologií, networking a večerní afterparty. Exkluzivitu Startup a Smartup Summitu rovněž podtrhuje velmi omezený počet vstupenek a akreditací, které jsou na něj k dispozici, na každý den je kapacita pouze pro 200 lidí,“ říká náš Ondřej Hoza – tedy zástupce hlavního pořadatele TyInternety.cz.

Seznam představených řečníků

Flavia Barbat – editor a strategický manager pro Branding magazine
David Bárta – Šéfredaktor Smart Cities
Jan Beránek – Zakladatel a CEO Usertech
Tomáš Budník – CEO & Chairman of the Board at O2 CZ
Oliver Dlouhý – zakladatel Kiwi.com
Viktor Fischer – Rockaway Capital
Marián Gazdík – Managing Director Startup Grind Europe
Mariusz Jarzebowski – Zakladatel a vlastník Mariusz Jarzebowski / Venture IQ
Marian Jelínek – Český hokejový trenér
Vladislav Jež – Partner fondu Credo Ventures
Kazma Kazmitch – Moderátor a producent pořadu ONE MAN SHOW
Ondřej Krátký – zakladatel Liftago
Adriana Krnáčová – Primátorka hl. m. Prahy
Václav Pavlečka – Zakladatel a CEO Air Ventures
Martin Pejša – Zakladatel a CEO Creative Dock
Marek Rosa – CEO GoodAI
Michal Šmída – Zakladatel a CEO Twisto Payments
Martin Veselovský – DVTV
Petr Žákovec – Smart City Business Development Manager O2 IT Services
Michal Nýdrle – Zakladatel a CEO Kindred Group

Total
0
Shares
Další články