Creative Dock představil Koupito. Nabízí nákupy ze všech e-shopů najednou a na splátky

Skupina Creative Dock představila startup Koupito, snažící se dát nákupy z různých e-shopů na jediné místo. Ovšem nevzniká konkurent Heuréce, nový projekt nabízí možnost splácení zboží.

Zboží z jakéhokoliv online obchodu v České republice v Koupito přidáte do jednoho košíku a cenu pak rozložíte na splátky s nulovým navýšením. Po vyplnění osobních údajů vyberete dobu splácení – od jednoho do dvanácti měsíců. Startup slibuje vyřešení veškeré administrativy, objedná zboží u jednotlivých prodejců a cenu uhradí pomocí poskytnutého spotřebitelského úvěru.

„Každý, kdo někdy vybavoval domácnost nebo sháněl vánoční dárky přes internet, ví, jak je složité je pořizovat po jednom,“ hovoří CEO Koupita Iva Fišerová. Firma by tak měla ušetřit čas (a někdy i nervy) zákazníkům.

Služba byla spuštěna před dvěma týdny, první zákazníci podle ji podle společnosti využívají na nákup elektroniky a vánočních dárků – od pneumatik po parfémy. Ukazuje se také trend nákupu v malých e-shopech, které nenabízejí alternativní platební metody, typicky jazykové kurzy nebo permanentky na fitness.

koupito

Projekt je zatím je v pilotní fázi, následovat má plugin do prohlížečů a rozšíření služby na jakýkoliv e-shop v rámci celé Evropské unie.

Koupito je dalším startupem, který skupina Creative Dock připravuje na zakázku pro Home Credit. Dříve tento rok společně spustili portál Zonky zaměřující se na peer-to-peer půjčky.

Total
0
Shares
Další články