Startup Festival 2017 odhalil program, ukáže úspěšné startupy i nové projekty

Na Vysoké škole ekonomické v Praze se již 27. září uskuteční Startup Festival a organizátoři z podnikatelského akcelerátoru xPORT Business Accelerator VŠE nyní odhalili nabitý program. Během jediného dne budete moci nahlédnout do týmů dvacítky startupů, zúčastnit se třech panelových diskuzí a nebo jít na individuální konzultaci s profesionálem.

Letošní ročník Startup Festivalu bude mít dvě hlavní části, hlavní a doprovodný program. Hlavním programem je veletrh startupů. V rámci doprovodného programu zve xPORT na panelové diskuze, one2one konzultace, workshopy, přednášku a Launchpad Mentoring od společnosti Google.

Seznam vystavující startupů se stále rozrůstá, ale již nyní se můžete těšit na zavedené značky se startupovým duchem jako ZOOTDigitální garáž GoogleStoryousInventiLipa LearningU+ nebo SmileCar. Chybět nebudou ani začínající firmy, VehikloCrowholdingVissto či signageOS. Na stáncích v Atriu Rajské budovy se s nimi můžete potkat od 9 do 16.30 hodin.

Dále jsou na programu následující panelové diskuze:

  • 13.00: Fundlift, Hithit, Bohempia, SmileCar aneb crowdfuding z obou břehů
  • 15.00: Inventi, Slevomat, Storyous aneb příběhy úspěšných startupů
  • 17.00: Jiné světy, jeden cíl: startupy a korporace (v angličtině)

Registrace na one2one konzultace na témata business plán, digital marketing, média, motivační dopis a CV, finance a další jsou již spuštěny, takže si můžete rezervovat své místo přesně tam, kde potřebujete poradit.

Vstup na Startup Festival je po celý den zdarma. Festivalovou atmosféru naladí také soutěže, chill out zóna a startupové občerstvení.

Total
0
Shares
Další články