Startup Disrupt: Jsou startupy a korporace partneři nebo rivalové?

Spolupráce korporací a startupů by se ještě relativně nedávno mohla zdát nemyslitelná. Obě strany ale postupně přichází na to, že si mohou být vzájemně prospěšní. Ve světě ovlivněném pandemií je spoustu otazníků, nikdo přesně neví, co bude, firmy šetří, ale zároveň ví, že ke svému fungování potřebují inovace a umění se přizpůsobit situaci. Korporace mohou startupům pomoci k novým kontaktům, expanzím a obchodním příležitostem. Startupy zase mohou být velkým firmám inspirací v rychlosti procesů, v kreativním přístupu a v práci s technologiemi.

Startup Disrupt se zabývá propojováním nejen lidí, ale také startupů, korporací, investorů, startupových nadšenců, inovátorů a dalších. I proto jsou tématy jejich dalšího eventu právě startupy a korporace. Ve středu 18. listopadu se od 19:00 v online eventu dozvíte, jestli je mezi startupy a korporacemi čas na změnu.

Poslechněte si o čem konkrétně je spolupráce mezi startupy a korporacemi. Jaké výzvy a příležitosti skýtá tato spolupráce z pohledů obou stran vzhledem k aktuální situaci? Jak mohou startupy podpořit inovace v korporátních firmách a naopak jak mohou velké společnosti podpořit růst startupů? Jaké jsou zkušenosti obou stran a jak podporují vzájemnou spolupráci a synergii ve svých společnostech?

O své zkušenosti se podělí panelisté ve složení: Tomáš Mráz (Sales Director, Plzeňský Prazdroj), Patrik Nový (Director, KB SmartSolutions), Jan Kysela (Board Member, Bolt Start Up Development), Lukáš Kovač (Co-Founder & CEO, Qerko), Milan Novota (Co-Founder & CEO, Pygmalios).

Registrovat na akci, která bude bezplatná a v českém jazyce, se můžete tady.

Total
0
Shares
Další články