Startují The Europas, evropská soutěž startupů

Letošní The Europas je druhý ročník evropské soutěže technologických startupů, které budou soutěžit celkem ve 20 kategoriích.

Loňský ročník The Europas přilákal od hlasujících celkem přes 30 tisíc hlasů a na závěrečné vyhlášení dorazilo přes 350 lidí, letos organizátoři chtějí dosáhnout ještě vyšších čísel. Základem samozřejmě je mít dostatek soutěžících, nemůže ovšem soutěžit libovolně kdokoliv. Naopak, aby se startup mohl zúčastnit, musí splňovat několik podmínek.

Především, nesmí být starší než dva roky, datum založení tedy musí být od září 2009 dále. Pokud obdržel vnější investici, nesmí jít o pokročilejší investici než seed nebo série A, startupy s investicí od série B dále soutěžit nemohou. A nakonec, musí splňovat základní geografický přepoklad, že je z regionu obshujícícho Evropu, Afriku a Blízký východ (EMEA – Europe, MIddle East, Africa).

Vyhlášení se bude konat 17. listopadu tohoto roku v londýnském Carbon Baru na West Endu. Na přehled loňských finalistů a vítězů se můžete podívat na stránkách serveru TechCrunch Europe, který akci pořádá.

  • Pokud byste se chtěli vyhlášení zúčastnit jako diváci, lístky jsou k dostání zde.
  • Pokud byste se raději přihlásili do hlavní soutěže se svým projektem, můžete tak učinit tady.

Via TC

Total
0
Shares
Další články