Startuje Quixey, speciální vyhledávač aplikací

Ať již sháníte aplikaci na cokoliv, je velká pravděpodobnost, že taková aplikace existuje. Chybí jenom ji najít. Tento problém vám zanedlouho pomůže vyřešit nový vyhledávač aplikací Quixey.

Quixey využívá informace z blogů, diskuzních for, sociálních médií a další informace nalezitelné na webu, které indexuje. Hledání s Quixey nebude úplně klasické tak, jak jsou uživatelé zvyklí třeba z Googlu. Aplikaci totiž nejlépe najdete podle toho, řeknete-li vyhledávači, k čemu ji chcete používat.

Quixey nalezne aplikace pro Android, iPhone, iPad, Firefox, IE, WIndows i webové aplikace, je také schopno vyhledávat podle toho, s jakou službou lze aplikaci propojit (např Flickr ap.). Na algoritmu tým startupu pracoval zhruba 18 měsíců, tvrdí ale, že realizováno je zatím pouhých 3-5 procent toho, co mají v plánu. Na některých vyhledávacích dotazech je to vidět, zatímco jednou Quixey nalezne jako top aplikace přesně ty, které ve své kategorii nejlepší jsou, jindy se ty nejkvalitnější na předních příčkách neobjeví. Je tedy co dolaďovat, i tak ale služba může s nalezením vhodné aplikace výrazně pomoci.

Quixey je zatím ve fázi uzavřené betaverze a přijímá žádosti o pozvání.

Via Mashable

Total
0
Shares
Další články