Soutěžní pitche ze Startup Summitu. Kdo by vyhrál u vás?

Billberries, Fast Bar Inventory, Langtice, Sport Pass, Flow Studio, Tripomatic. Jen šest projektů se z několika desítek přihlášených probojovalo až na hlavní stage Startup Summitu, kde se po celodenním prezentačním workshopu utkali o vítězství. Podívejte se na jejich výkony.

O tom, jaký byl letošní Startup Summit a proč účast na něm rozhodně dávala smysl, vás už brzy přesvědčíme v chystané infografice. Postupně zpracováváme také videa a jako první se dostaly na řadu soutěžní pitche. O vítězi už je nějakou dobu rozhodnuto a porota se jednohlasně shodla na týmu Langtice, který tak získal dva měsíce pobytu v sanfranciském akcelerátoru RocketSpace a reklamní kredit od Seznamu, ale neváhejte si udělat vlastní závěr.

V porotě tentokrát usedl Pavel Zima, šéf Seznam.cz, prezident US Market Access Center Alfredo Coppola, nesmírně zkušený investor James Hunt, který v minulosti vedl třeba Ernst & Young Technologies a nyní učí na Georgetownu, a také jeho společník John W. Jacobs. Pokud jste tak ještě neučinili, mrkněte určitě taky na fotky.

Billberries

Fast Bar Inventory

Langtice

SportPass

Flow Studio

Tripomatic

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Stovky obchodů v Londýně budou používat českou platební aplikaci

Obchody v Londýně začnou letos v létě přijímat bezhotovostní platby prostřednictvím mobilní aplikace, kterou vyvinula česká společnost September Projects. Malé pětičlenné studio se spojilo s britskou neziskovou organizací, která od roku 2009 provozuje lokální měnu BrixtonPound (B£). Ta pomáhá lokálním podnikům v londýnské čtvrti Brixton zajistit konkurenceschopnost proti velkým řetězcům.