Socialbakers, GoodData, Geewa, Kerio a Inmite chystají společný hackathon

Pod názvem Czech Hackathon proběhne třetí říjnový víkend výjimečná akce zaměřená na vývoj pro cloud a mobilní aplikace. Společně za ní stojí hned pět dobře známých společností, které mají v Česku silnou vývojářskou přítomnost, jejich byznys ale sahá za hranice.

Czech Hackathon zve až 60 vývojářů a internetových podnikatelů na celovíkendový pražský hackathon, který proběhne od pátku 18. října do neděle 20. října. Hostit ho bude smíchovský coworkingový prostor TechSquare. Registrace na akci se již otevřely na stránce www.czechhackathon.cz.

O své zkušenosti s cloudem a mobilními aplikacemi se podělí odborníci z úspěšných českých firem Socialbakers, GoodData, Geewa, Kerio a Inmite. K dispozici bude mentoring zaměřený na cloudová API, AngularJS či Node.js, aby byla akce přitažlivou výzvou. Všechny projekty budou fungovat jako open-source a zpřístupněny přes GitHub, vše potřebné bude účastníkům k dispozici nonstop celý víkend, včetně jídla a pití.

Po sérii svižných technologických workshopů dostanou všichni zúčastnění šanci během 60 vteřin představit svůj nápad či projekt ostatním a kolem těch nejúspěšnějších se zformují týmy. V neděli odpoledne pak porota vybere a ocení tři nejlepší projekty.

Total
0
Shares
Další články