Skypicker nakupuje: Ve vývojářském Trinerdisu získal 50 procent, plánuje nejlepší zákaznický servis v průmyslu

Jeden z nejznámějších českých startupů Skypicker pokračuje ve svém rozšiřování, tentokrát se rozhodl nakupovat. Od začátku roku se ke skupině připojila vývojářská společnost Trinerdis. Za úkol bude mít na starosti vývoj všech jejích mobilních aplikací.

Cenu obchodu firmy nezveřejnily. Čtyři roky starý Trinerdis specializující se na vývoj mobilních aplikací na objednávku roste od svého založení v obratech o více jak sto procent ročně a zaměstnává 23 lidí. Tohle číslo je oproti Skypickeru relativně malé – ten má více než 300 zaměstnanců a jak v rozhovoru pro TyInternety potvrdila jeho CFO Lucie Brešová, tenhle rok plánuje nabrat dalších tisíc.

„S Trinerdis spolupracujeme prakticky od začátku a vždy jsme byli s jejich práci spokojení. Na aplikaci chceme klást větší důraz jako na součást zákaznického servisu. Proto je pro nás výhodné mít vývojáře pod jednou střechou a pracovat na aplikaci v úzké spolupráci s dalšími týmy,“ uvedl k akvizici zakladatel Skypickeru Oliver Dlouhý.

Nadšením nešetří ani spoluzakladatel Trinerdis Karel Souček. „Chceme dělat ty nejlepší možné mobilní aplikace, které vyžadují velmi komplexní přístup, a to nám spojení se Skypickerem umožňuje,“ říká.

Trinerdis

Nejdůležitějším úkolem pro Trinerdis je v nejbližší době přidání dalších služeb zákaznického servisu. „Cílem je vytvořit aplikaci, v níž bude obsažený kompletní balík funkcí pro zákaznický servis, jako je například možnost přímé online konverzace se zákaznickým centrem nebo přímé volání,“ prozradil Souček. V budoucnu plánují přidat také funkce pro chytré hodinky.

„Chceme vytvořit aplikaci, která bude pro naše zákazníky co možná nejužitečnější při vyhledávání, ale v níž zároveň najdou všechny potřebné funkce zákaznického servisu. Našim cílem je vybudovat nejlepší zákaznický servis v cestovním průmyslu, mobilní aplikace je jeho součástí,“ vysvětlil Dlouhý.

Trinerdis přitom není první firma, ve které si Dlouhý přes svou investiční skupinu Skypicker Ventures koupil podíl. Ještě v létě se ke Skypickeru připojilo brněnské centrum inovativní spolupráce Unifer, jehož tým se podílí na marketingu brněnského startupu. A třeba v roce 2014 Skypicker koupil konkurenční WhichAirline.com.

Total
0
Shares
Další články