Seznam a TechSquare vyšlou speciální autobus na festival Pioneers

Nejen stylový způsob dopravy, ale také ubytování zdarma nabízí akce Czech Pioneers Bus na podporu české účasti na festivalu Pioneers. Akci, kam se sjíždí novodobí průkopníci, vizionáři, investoři, hackeři, blogeři a podobní troublemakeři. Letos uvítá 60 řečníků i mediální špičky – Google, Singularity University, Apple, Wired, TechCrunch, Forbes a další.

Blížící se rakouský Pioneers Festival je velkou příležitostí seznámit se s nejnovějšími technologiemi, poslechnout si řečníky, kteří hýbou světem, bojovat o přízeň investorů a médií, inspirovat ostatní a být inspirován. Jelikož jde o událost, na které by neměly chybět ani české nápady, rozhodli se kluci a holky z Prahy a Brna za pomoci Seznamu zorganizovat společnou cestu do Vídně.

Czech Pioneers Bus vyjede na trasu Praha – Brno – Vídeň v úterý 29. října a součástí akce je dokonce i ubytování na tři ve Vídni zdarma. Jde tak zároveň o skvělou šanci potkat ostatní účastníky mimo prostory festivalu. Místo na palubě je omezené kapacitou autobusu a zájemci si jej zajistí nákupem vstupenky na Pioneers Festival skrz web www.czechpioneers.cz. Podle předběžných odhadů je tu slušná šance stát se největší organizovanou zahraniční výpravou a dát tak o sobě v davu 2500 účastníků pořádně vědět.

“Inovace nás ženou dopředu, konkurence nás nutí být lepší. Rozhodli jsme se proto spolu s TechSquarem vypravit autobus na Pioneers Festival do Vídně, kde budou moci pražští a brněnští startupisté získat spoustu prostoru pro sdílení informací a vzájemnou inspiraci,” říká Pavel Zima, generální ředitel Seznam.cz.

Pokud byste vyráželi odjinud než z Prahy či Brna, na letošní Pioneers vyrazí hned několik startupových autobusů z různých evropských měst a k dispozici jsou i další zvýhodněná partnerství. Všechno najdete přehledně na pioneers.io/festival/travel-guide.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pavel Doležal: Proč si český stát a startupy nerozumí

Zatím se zdá, že stát potřeby startupů moc nepochopil. Nebo tak alespoň působí jeho dosavadní nevydařená komunikace. Jenže i na straně startupů je velký kus viny a uzavírat se ve své hezké růžové bublině už prostě není dál možné. Investor Pavel Doležal sepsal svůj protestblog, v němž nikoho nešetří a hřebíčky bije po hlavičkách hlava nehlava.