Sdílené kanceláře Locco otevřely pobočku ve Vnitroblocku, ještě letos vstoupí na Slovensko

Marián Škvarek

Sdílené kanceláře Locco mají v holešovickém Vnitroblocku další pobočku. Přes mobilní aplikaci si tam každý může pronajmout prostornou zasedací místnost. Do konce roku by se pak měly otevřít další sdílené kanceláře v Bratislavě.

Díky Locco se ve Vnitroblocku zpřístupnila zasedací místnost s kapacitou až 30 míst. Kromě pracovních meetingů je vhodná třeba i na pořádání přednášek oslav a společenských akcí, pro které Vnitroblock rád připraví i občerstvení.

Locco funguje na principu recyklace nevyužívaných prostor. Například  kavárny nebo jiné podniky s nevyužitou kapacitou mohou samy nebo s pomocí Locco část svého prostoru přeměnit na kancelář a zlepšit tak své příjmy.

Nepřehlédněte: Kavárna + coworking = Locco. V Praze vzniká nový koncept pracovního prostředí

“Vnitroblock se snaží své prostory co nejlépe zužitkovat a lidem co nejvíce zpříjemnit jejich využívání. Díky Locco je teď naše zasedačka jednoduše přístupná přes mobil,” komentuje Jakub Zajíc, spoluzakladatel Vnitroblocku.

“Vnitroblock vznikl s podobnou ideou, jako Locco, a to je hledání nových způsobů využití pro existující budovu. Věříme, že Locco ve Vnitroblocku bude jednou z aktivit, která vdechne život prostorám, které byly ještě před pár lety opuštěné,” říká šéf Locco Marián Škvarek (na úvodní fotce).

Ještě do konce roku má Locco v plánu zahájit provoz v Bratislavě. V současnosti funguje kromě Vnitroblocku ve Friends Coffee House v Praze a v Kafci Brněnským v Brně. Příští rok pak Locco hodlá svou síť kanceláří rozšířit na několik set pracovních míst.

Total
0
Shares
Další články