Rostock Poplar, Lamaica, Liftago, Storyous. Startupcamp už v neděli!

Možnost popovídat si s investorem Michaelem Rostockem Poplarem, tři zajímavé pitche nových českých služeb, pivo zadarmo, spousta schopných lidí u baru a to všechno jenom za vizitku. Jedenáctý Startupcamp proběhne ve skvělém prostoru hotelu Fusion jako vždy poslední neděli v měsíci – takže už tenhle víkend!

Na Startupcampu se potkáme 29. září od 18 hodin v osvědčeném FUSION BARu, Panská 9 (roh s Jindřišskou). Těšte se na rozhovor s Michaelem Rostockem Poplarem – spolumajitelem desítky firem, jejichž roční obrat se pohybuje v miliardách, mimo jiné investora ze Dne D. Jeho životní misí je dostat naši republiku, firmu po firmě, do první podnikatelské ligy globálně. Představí se vám také startupy Lamaica, Liftago a Storyous.

Za piva zdarma patří velké zamlaskání našim věrným podporovatelům Seznamu a TechSquare. A jedna novinka: vstupenkou zdarma je vizitka, klidně i ručně psaná.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Druidly oficiálně startuje, Survio hlásí uživatele ze 100 zemí

Společnost Druidly, poskytovatel platformy pro automatickou distribuci obsahu na mobilní telefony, tablety a počítače, dnes vstoupila do fáze veřejného betatestování a představila také prvního klienta. Další český startup s globálními ambicemi, dotazníková služba Survio, pak oznámila, že ji využili lidé z více než 100 zemí.