Rostock Poplar, Lamaica, Liftago, Storyous. Startupcamp už v neděli!

Možnost popovídat si s investorem Michaelem Rostockem Poplarem, tři zajímavé pitche nových českých služeb, pivo zadarmo, spousta schopných lidí u baru a to všechno jenom za vizitku. Jedenáctý Startupcamp proběhne ve skvělém prostoru hotelu Fusion jako vždy poslední neděli v měsíci – takže už tenhle víkend!

Na Startupcampu se potkáme 29. září od 18 hodin v osvědčeném FUSION BARu, Panská 9 (roh s Jindřišskou). Těšte se na rozhovor s Michaelem Rostockem Poplarem – spolumajitelem desítky firem, jejichž roční obrat se pohybuje v miliardách, mimo jiné investora ze Dne D. Jeho životní misí je dostat naši republiku, firmu po firmě, do první podnikatelské ligy globálně. Představí se vám také startupy Lamaica, Liftago a Storyous.

Za piva zdarma patří velké zamlaskání našim věrným podporovatelům Seznamu a TechSquare. A jedna novinka: vstupenkou zdarma je vizitka, klidně i ručně psaná.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

VŠE si chce stáhnout slibné startupy. Slibuje programy, mentory i Silicon Valley

Vysoká škola ekonomická v Praze se vrhá do startupového byznysu. Představila xPort VŠE Business Accelerator: program, který slibuje vychovat budoucí milionáře. A otevírá ho i pro zájemce mimo školu, tedy když do svého týmu alespoň někoho z VŠE zahrnou. Od programu čeká hodně – škola do něj taky investovala kolem sedmi milionů korun a naživo se inspirovala v Silicon Valley i Berkeley. Prohlédněte si, jakou startupovou líheň na Jarově připravila.