Rostock-Poplar investuje do brněnského startupu ORM Designer

Do brněnského startupu ORM Designer vstupuje Michael Rostock-Poplar. Investor ohlásil, že mladé programátory podpoří blíže neurčenou částkou a mentoringem.

Nový impuls chtějí kluci z ORM Designer využít k expanzi do světa. Chtějí se zaměřit na lokalizaci a přesnější cílení produktu pro jednotlivé země. “Investice nám umožní další expanzi, propagaci na odborných konferencích, lepší cílení na jednotlivé země a další marketingové aktivity,“ shrnuje Luděk Vodička, spolumajitel firmy Inventic, která software vyvíjí.

Se svým, zatím osudovým, investorem se pánové z Inventicu setkali při náboru do Jihomoravského inovačního centra. Firma vytváří specializovaný software pro PHP programátory. „Firma má solidní čísla a růstovou trajektorii. Pokud společně zapracujeme na značce, distribučních kanálech a marketingu obecně, za deset let může byt firma podle mého odhadu na sto milionech eur obratu,“ vysvětluje své rozhodnutí Michael Rostock-Poplar.

Rostock si Brno zjevně oblíbil. Od začátku roku už investoval do tří startupů a všechny byly buď z JIC nebo s ním byly nějak spojené – Bizbox, Safetica Technologies, TakePlace. Teď tedy přibyla čtvrtá.

Total
0
Shares
Další články