Rohlik.cz startuje v Brně, nákup doveze do 90 minut

Necelý rok po svém startu v Praze rozšiřuje online supermarket Rohlik.cz svoji nabídku i pro Brno a okolí. Nákup doveze do 90 minut, 30 dnů od první objednávky je rozvoz zdarma a potom stojí od padesáti korun do stovky.

Rohlik.cz slibuje doručení stejně rychlé jako v Praze: nákup přiveze do 90 minut kamkoliv po Brně, a prvních 30 dnů dokonce zdarma. Součástí služby je i donáška před dveře bytu, bez ohledu na to, v jakém je patře. Od první objednávky vozí nákupy 30 dnů zdarma, poté stojí dovoz od 49 do 99 Kč. Minimální hodnota objednávky je 300 Kč.

Rohlikcz_mapa_rozvozu

Rohlík vozí zboží dodané Makrem, kromě něj nabízí potraviny farmářského řetězce Sklizeno a obchodů Pet Center a Teta. „Nechybí ani bezlepkové, veganské nebo raw zboží,“  říká Tomáš Čupr, spoluzakladatel Rohlik.cz.

Zatímco v Praze aktuálně rozveze okolo 1000 objednávek denně a letos cílí na obrat 400 milionů, v Brně chce do konce roku dosáhnout na stovky objednávek denně a mít obrat v řádu desítek miliónů Kč. Do dalších velkých měst chce Rohlík expandovat na podzim.

Před pár týdny získal Rohlik.cz nového akcionáře, logistickou firmu HOPI, která koupila necelých pět procent a své podíly navýšily Bizthusiasm Tomáše Čupra, Enern a Miton.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

DameJidlo.cz je na trhu 6 měsíců, realizovalo 250 tisíc objednávek

Internetová služba DameJidlo.cz za prvních šest měsíců zaznamenala 250 tisíc objednávek a do konce roku jich plánuje přijímat 100 tisíc měsíčně. S růstem služby souvisí také rozšiřování nabídky o nové restaurace - v současné době je to 400 restaurací a jenom za květen přibylo dalších 55. "Růst služby souvisí také s budováním vlastní kurýrní služby. V Praze jsme vlastní kurýry měli již v listopadu a v Brně jsme ji spustili na začátku května,“ říká zakladatel firmy Tomáš Čupr. V budoucnu by se služby měly rozšířit i o rozvoz potravin.