Rocket Internet v Česku, Bazarobot, SiftyNet. Videa ze StartupCampu

Už nějakou dobu se ví, že českému Damejidlo.cz vyrostla konkurence podobě globální sítě Foodpanda. Až do StartupCampu jsme ale nevěděli, jak rychle a vlastně náhodně se první tuzemská investice německého obra Rocket Internet odehrála. Opět samozřejmě nechyběly ani pitche zajímavých nových projektů.

Příjemným překvapením byly v podstatě všechny prezentace pětice týmů z programu SummerStart, hlavní hvězdou na výročním desátém pražském StartupCampu byl nicméně Peter Varga, šéf české pobočky Foodpandy. Kam až sahají plány Rocket Internet v Česku a co by nám to mohlo přinést, jak moc samostatná česká Foodpanda je, jaké prostředky má k dispozici a jak u nás chce uspět?

SiftyNet

Tým, který se může chlubit přijetím do akcelerátoru Startup Wise Guys i velkými partnery, slibuje firmám neustálý přísun všech důležitých informací a kvalitních leadů, aby se mohly místo hledání soustředit na dělání.

MotoSYS

Aukce se zabavenými či jinak nestandardně získanými auty jsou velký byznys a tenhle nástroj by k nim rád nabídl ucelený přístup, hlavně zájemcům z řad obchodníků s auty.

TeacherCreature

Další z mnoha služeb, které slibují levně propojit zájemce o výuku jazyků s učiteli, na rozdíl od mnoha jiných už ale funguje.

Bazarobot

Pokud se chcete zbavit věcí, které nepotřebujete, ale nemáte na to čas ani energii, tahle služba všechno včetně odvozu a prodeje udělá za vás. Rozepsali jsme se o ní i v samostatném článku.

Zákony v kapse

I zdánlivě triviální záležitosti jako třeba založení firmy se můžou změnit v právní peklo. Tady byste měli najít vše potřebné ke spoustě podobných úkonů, navíc ve formě srozumitelné pro každého.

Těšíme se na viděnou příště, poslední neděli v září!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Utíkat nebo raději postát na eskalátorech? Aplikace odpočítává odjezdy metra na sekundy

Zná to každý, kdo žije v Praze. Ranní špička, na každém kroku tisíce lidí, kteří se stejně jako vy potřebují co nejrychleji dostat do práce nebo do školy. Během přestupování nebo cesty na metro většina z nás přemýšlí – mám raději běhat a riskovat, že budu upocený i tak stát na nástupišti? Nebo v klidu postát na eskalátorech a scrollovat Facebook?