Rocket Internet v Česku, Bazarobot, SiftyNet. Videa ze StartupCampu

Už nějakou dobu se ví, že českému Damejidlo.cz vyrostla konkurence podobě globální sítě Foodpanda. Až do StartupCampu jsme ale nevěděli, jak rychle a vlastně náhodně se první tuzemská investice německého obra Rocket Internet odehrála. Opět samozřejmě nechyběly ani pitche zajímavých nových projektů.

Příjemným překvapením byly v podstatě všechny prezentace pětice týmů z programu SummerStart, hlavní hvězdou na výročním desátém pražském StartupCampu byl nicméně Peter Varga, šéf české pobočky Foodpandy. Kam až sahají plány Rocket Internet v Česku a co by nám to mohlo přinést, jak moc samostatná česká Foodpanda je, jaké prostředky má k dispozici a jak u nás chce uspět?

SiftyNet

Tým, který se může chlubit přijetím do akcelerátoru Startup Wise Guys i velkými partnery, slibuje firmám neustálý přísun všech důležitých informací a kvalitních leadů, aby se mohly místo hledání soustředit na dělání.

MotoSYS

Aukce se zabavenými či jinak nestandardně získanými auty jsou velký byznys a tenhle nástroj by k nim rád nabídl ucelený přístup, hlavně zájemcům z řad obchodníků s auty.

TeacherCreature

Další z mnoha služeb, které slibují levně propojit zájemce o výuku jazyků s učiteli, na rozdíl od mnoha jiných už ale funguje.

Bazarobot

Pokud se chcete zbavit věcí, které nepotřebujete, ale nemáte na to čas ani energii, tahle služba všechno včetně odvozu a prodeje udělá za vás. Rozepsali jsme se o ní i v samostatném článku.

Zákony v kapse

I zdánlivě triviální záležitosti jako třeba založení firmy se můžou změnit v právní peklo. Tady byste měli najít vše potřebné ke spoustě podobných úkonů, navíc ve formě srozumitelné pro každého.

Těšíme se na viděnou příště, poslední neděli v září!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Podívejte se na šest nejlepších letošního TechCrunch Disrupt

Kytara, která vás sama naučí hrát, konečné řešení telekonferenční otázky, sdílení mobilní konektivity, opravdu užitečné sociální vyhledávání, lidský překladač jazyků a sociální software pro 3D modelování přímo v prohlížeči. To jsou řešení, která se probojovala do elitního výběru TechCrunch Disrupt a jejichž prezentace stojí za to vidět.