Říjnový StartupCamp bude speciální. Oživí ho dva autobusy cizinců

Warm up před vídeňským festivalem Pioneers letos v Praze obstará StartupCamp, který netradičně proběhne v pondělí. Výročí vzniku Československa s místními startupisty přijede v autobusech oslavit i geekovská komunita z Amsterodamu a Budapešti.

To tu ještě nebylo. Říjnový StartupCamp rozsvítí pitche zahraničních startupů, které se v Praze zastaví cestou na Pioneers Festival. A to jak z Amsterodamu, tak z Budapešti. Pro Maďary to sice bude trochu zajížďka, ale prý rozbití Rakousko-Uherska rádi v Praze oslaví.

StartupCamp proběhne výjimečně v pondělí a uzavře tak oslavy státního svátku. Místo je ale stejné – 360 bar & lounge hotelu Fusion.

Merged logo horizontal

Kromě klasického rozhovoru a tuzemských pitchů se naše akce totiž propojí s mezinárodním projektem International geek together. Zhruba stovka zahraničních geeků dorazí autobusy v rámci akce StartupBus.

To znamená, že sice tradičních prvních 300 piv asi zmizí rychleji než obvykle, ale na druhou stranu proběhne mnohem víc pitchů a networking se zvedne minimálně o jeden level výš.

Hlavní speaker je ještě v jednání, ale už teď můžeme prozradit, že to bude postava tuzemské scény, která má co říci i zahraničním startupistům.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Badgeville změní každou stránku ve hru

Praktický nástroj ke zvýšení zapojení uživatelů přináší startup Badgeville. Po jednoduchém vložení do stránky nabídne nástroje, které čtenářům umožní získávat reputaci, odznaky a další typy odměn a tím je motivují k vyššímu zapojení a rozšiřování povědomí o stránce. Nezbytností je také přítomnost detailních analytických nástrojů.
Přečtěte si více

Letošní běh StartupYardu má nové investory: O své peníze se podělí Tomáš Čupr a Josef Matějka

StartupYard pro letošek nalákal významné investory: zakladatele Slevomatu nebo DámeJídlo Tomáše Čupra a jeho investiční společnost Bizthusiasm a Josefa Matějku, který stojí za internetovým obchodem CZC.cz. Účastnili se už hodnocení a výběru týmů do letošního programu: z více než 200 přihlášených zůstalo jen sedm účastníků.
Přečtěte si více

Vodafone Nápad roku 2013 vyhrál beton propouštějící světlo

Vítězem soutěže Vodafone Nápad roku 2013, kde se již pošesté vybíraly nejlepší podnikatelské záměry v Česku, se stal Jiří Peters s betonem LiCrete, který umí propouštět světlo. Druhý se umístil Jiří Mikoláš s augmentovanými papírovými pohlednicemi Magic Cards, třetí David Miklas s 3D tiskárnou Be3D DeeOrange.