Říjnový StartupCamp bude speciální. Oživí ho dva autobusy cizinců

Warm up před vídeňským festivalem Pioneers letos v Praze obstará StartupCamp, který netradičně proběhne v pondělí. Výročí vzniku Československa s místními startupisty přijede v autobusech oslavit i geekovská komunita z Amsterodamu a Budapešti.

To tu ještě nebylo. Říjnový StartupCamp rozsvítí pitche zahraničních startupů, které se v Praze zastaví cestou na Pioneers Festival. A to jak z Amsterodamu, tak z Budapešti. Pro Maďary to sice bude trochu zajížďka, ale prý rozbití Rakousko-Uherska rádi v Praze oslaví.

StartupCamp proběhne výjimečně v pondělí a uzavře tak oslavy státního svátku. Místo je ale stejné – 360 bar & lounge hotelu Fusion.

Merged logo horizontal

Kromě klasického rozhovoru a tuzemských pitchů se naše akce totiž propojí s mezinárodním projektem International geek together. Zhruba stovka zahraničních geeků dorazí autobusy v rámci akce StartupBus.

To znamená, že sice tradičních prvních 300 piv asi zmizí rychleji než obvykle, ale na druhou stranu proběhne mnohem víc pitchů a networking se zvedne minimálně o jeden level výš.

Hlavní speaker je ještě v jednání, ale už teď můžeme prozradit, že to bude postava tuzemské scény, která má co říci i zahraničním startupistům.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Flattr, tlačítko Like, které opravdu vydělává

Jak by se vám líbilo, kdyby vám s každým stisknutím tlačítka Like pod vaším obsahem okamžitě připlula na účet určitá finanční částka? Jen tak, prostě jako odměna za to, že jste přišli s něčím zajímavým či zábavným. Přesně tak funguje služba Flattr a po dvou měsících provozu hlásí zajímavé výsledky.
Přečtěte si více

Rockaway, Seznam a ICT Alliance začnou posílat české firmy do Silicon Valley

Startupy mají hlavně makat, a tak se ani nový startupový program nazvaný Czech ICT Incubator @ Silicon Valley s ničím nepáře - přihláška do konce prosince, v lednu pohovory a na začátku února už šupem do letadla. Rozhodně tak není na co čekat, šanci dostat se do Silicon Valley každý rok dostane maximálně devět vybraných firem. O podnikání a startupech se při té příležitosti rozpovídal Jakub Havrlant, zakladatel fondu Rockaway.
Přečtěte si více

Startup Challenge vyzývá české startupy. Vídeň čeká!

Od 29. do 31. října se kousek od českých hranic vystřídají desítky startupů, 60 řečníků a 2500 návštěvníků prestižního festivalu Pioneers. A pořadatelé nyní vyzývají české startupy, aby se nenechaly zahanbit a utkaly se o 25 tisíc eur i pozornost 25 porotců z největších investičních fondů a vedení zajímavých firem.