Řežábova Time is Limited, vyvijející software na zlepšení produktivity firem, získala tři miliony eur

Firma Time is Limited vyvíjející software na sledování produktivity týmů zakladatele Jana Řežába získala investici tři miliony eur (téměř 80 milionů korun). Investici vedl jeden z předních startupových investorů v Evropě Mike Chalfen s přispěním fondu Accel.

Investice má sloužit na další budování platformy pro velké korporáty, které chtějí zlepšovat svoji produktivitu pomocí rozpoznávání klíčových ukazatelů. Podle studie Harvard Business Review z roku 2017 je totiž až 71 procent všech meetingů podle CEO a top manažerů firem neproduktivních.

Podobná zjištění pomohla stvořit novou vlnu softwarových nástrojů, které se snaží produktivitu firem řešit. Většina z nich však pozornost věnuje jen úzce zaměřené oblasti, což vytváří roztříštěný trh s izolovanými uživateli – bez reálného řešení produktivity celých firem.

„Produktivita je klíčovou prioritou všech vedoucích pracovníků firem. S platformou Time is Ltd. se snažíme přinést insighty, které velkým firmám pomáhají jejich produktivitu zlepšovat a pomocí toho zvyšovat spokojenost zaměstnanců. Nikdo nechce neproduktivní meetingy nebo ztrácet svůj čas nad reporty z několika různých nástrojů a aplikací,“ popisuje Řežáb.

Firma Time is Ltd., kterou Řežáb založil společně s Cyrilem Höschlem v roce 2017, tak na jednom místě spojuje data z několika jiných softwarů jako Office 365, G Suite nebo Slack a na základě strojového učení pomáhá vytvářet pochopitelně reporty. To umožňuje firmám pracovat efektivněji a zlepšovat každodenní produktivitu na celofiremní úrovni.

„Miluju hledání skvělých týmů vyvíjejících nové, datově řízené služby, které mohou být vytvořeny využitím důležitých, ale nedostatečně využívaných souborů dat. Produktivita je jedním z největších světových trhů se softwarem, ale postrádá hlubokou analýzu, která by velkým podnikům umožnila inteligentní řízení provozu,“ uvedl investor Chalfen, který se ve firmě stane součástí představenstva.

Total
0
Shares
Další články