Registrace na hackathon Geewy končí za dva týdny, partnerem je Google

Do 25. ledna se mohou jednotlivci i týmy hlásit na první velký herní hackathon v České republice. Akce Geewa Games Hackathon také získala významného partnera v podobě společnosti Google. Díky novému partnerství budou mít účastníci akce přístup k vývojářským nástrojům Googlu, možnost bližší spolupráce a konzultací.

Geewa Games Hackathon se koná v termínu 8. až 10. února a soutěžit mohou týmy až o čtyřech lidech s cílem vytvořit funkční a zábavný herní prototyp. Účastníci mohou pro svoji tvorbu zvolit libovolné nástroje, hry musejí splnit jen základní sadu principů “casual, competitive, mobile/browser”. Jde tedy o hry pro široké publikum, kde se utkává více hráčů naráz a běží v prohlížeči nebo na mobilních platformách. K události se můžete přihlásit také na Facebooku, i tak se ale nezapomeňte zaregistrovat.

Hackathon je otevřený všem zájemcům z České republiky a sousedních zemí. Akce se bude konat v pražských kancelářích Geewa a pro mimopražské účastníky bude po dobu konání zajištěný hotel. K dispozici bude i jídlo a nápoje, aby se mohly týmy soustředit na svoji práci. Na místě budou i pracovníci Geewy pro zajištění jakékoliv potřebné podpory a mentoringu. V závěrečný den pak budou vytvořené hry ohodnoceny odbornou porotou, která jmenuje tři vítěze. Porota je složena z deseti herních profesionálů z mnoha oblastí – vývojářů, publicistů, podnikatelů i členů místních herních sdružení:

Jan Jirkovský – České hry, zakladatel
Pavel Dobrovský – nezávislý publicista
Petr Poláček – Games.cz, šéfredaktor
Lukáš Bašta – nezávislý publicista
Martin Bach – Asociace herního průmyslu ČR a SR, viceprezident
Lukáš Macura – Cinemax, zakladatel
Petr Fodor – Flow Studio, zakladatel
Radek Mařík – PRE, marketingový manažer
Ondřej Broukal – Game Page, producent

Ceny zahrnují trofeje, dárky od Nokie, finanční odměnu (1000 dolarů) a především závaznou nabídku spolupráce s Geewou pro vítěze. Vítězové budou oznámeni v rámci slavnostního zakončení, které proběhne v neděli 10. února v pražském PM Clubu. Následovat bude otevřená zábava pro celou CZ/SK herní scénu, kam jsou zváni všichni zájemci. Během slavnostního zakončení bude na webu akce k dispozici také živý přenos. Hlavním partnerem akce je portál Jobs.cz.

Total
0
Shares
Další články