Registrace do brněnského akcelerátoru StarCube končí v neděli

Máte projekt, který chcete rozjet? Přihlaste se do jarního běhu StarCube 2013, který vám pomůže z nápadu vybudovat za tři měsíce základy fungující firmy. Nově bude program veden kompletně v angličtině a je tak otevřený i zahraničním týmům. Přihlašovat se lze už jen do neděle 20. ledna.

StarCube – Startup akcelerátor se již popáté otevírá všem, kteří chtějí rozjet svůj projekt a uskutečnit tak svůj podnikatelský sen. Jarní běh odstartuje úvodním bootcampem 19. až 22. února, samotné workshopy a mentoring se uskuteční od začátku března do poloviny května 2013. Vše opět vyvrcholí StarCube Show, která se odehraje 15. května 2013.

Tak jako předchozí běhy, i tento bude pro účastníky zdarma, náklady hradí pořádající Jihomoravské inovační centrum (JIC) a partneři projektu (Microsoft, Czech ICT Alliance a další). Mezi mentory se objeví nově Tomáš Čupr (Slevomat), Vincent Vergonjeanne (Kobojo) či David Booth (Tallboy Investments). Po celou dobu programu bude všem týmům k dispozici StarCube space.

Veškerý program jarního StarCube bude veden v angličtině, akcelerátor se tak poprvé otevírá i zahraničním týmům. “V současnosti už máme přihlášeny týmy třeba z Itálie, Indie, Číny či Rumunska,” uvádí Michal Hrabí, manažer startup programu JIC.

Jak se přihlásit

Registrace je otevřena do 20. ledna 2013 na stránkách www.starcube.cz/registration. Pro zařazení do prvního kola musíte vyplnit krátký formulář. Oznámení o postupu do druhého kola obdržíte do 6. února 2013. Ve druhém kole předložíte stručný životopis a executive summary projektu. Vybraní účastníci budou pozváni na osobní setkání. StarCube akcelerátor je otevřen pro všechny obory – od informačních technologií, přes elektrotechniku a strojírenství až po medicínu či chemii.

Více informací najdete na www.starcube.cz.

Total
0
Shares
Další články